Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a segítséget!
Most nem megy. Röngeteg a kiadásom, nem fér bele a költségvetésbe. Másra köll a pííz... Viszont majd lefényképezem, hogy kopott el, oszt' meg lehet szakérteni. Teljesen egyenetlenül...
Vegyé gumit.
Sajna olajzó-projekt egyelőre lefújva. Az első gumim gatya, ezzel nem tudok hazaindulni, viszont addig kicserélni se tudom. Majd egy másik alkalommal....
Még jobb választás, ha zöldi-töl veszed!
Kék a bandit? Honnan vetted?
A legjobb választás
Sziasztok!
Nem rég vettem egy 600-as Banditát!2000-es évjárat 42ezer km. olajat szeretnék cserélni.ezt néztem ki:
4T 10W40 MOTUL 5100
http://www.formula3000.hu/shop...
Vélemények?! szerintetek ez jó lesz bele?
előre is köszi a segítséget!
Nekem is csak az előző Avon gumim rázta a kormányt, a mostani Conti nem csinálja...
Én elöl 2,5 hátul 2,8. Ha van utas, ha nincs.
Szerintem a bandit elég orr nehéz. Nekem még soha nem szitált be, pedig a technikás egyenesekben néha csupálom is neki.
A kisbandim általában 50 km/h körül csapkodta a kormányt, amikor elengedtem, de azzal estek is, nem kicsit, de nagyot.
A nagybandi csak kopott első gumival csapkodott és ha fent volt a hátsó doboz.
Most új gumi van elöl, nem csapkod még dobozzal sem.
Azt ugyan szoríthatod. Ha elkezd csapkodni, nem fogod meg kézzel, nekem elhiheted...
Ti mennyire szoktátok a gumikat fújni? PR2-esek, gyári méret.
Ha jöttök Füredre meghallgathatod! :P Nekem nagyon bejön, nem üvölt, kellemes hangú, de ahogy hallom 250 km után egyre morcosabb. (a dob új volt).
Kösz, olyanom van itthon.... .....
2 hete vettem 43x54x11-es
Műszaki vizsgán mit szólnak egy martin dobhoz? amiről nincs semmi papírom! Hangosnak ép nem nevezném de azért lehet hallani....:D
A K6 1200-asnak mi a telószimering mérete?...
Megnézem :D
áááá, de vágyok én egy olyan dual oval kéményre :DDD
Milyen a hangja?
Nekem is volt ilyen gondom, a kormány nyakrésznél (spec nevet nem tok ) volt fellazulva az anya és azért rázta a kormányt, jó tanuló pénzbe került mire rájöttem, viszont haverom is járt így conti gumit cserélt, és sehogy nem tudták kicentrírozni, vissza küldette a gumissal bevizsgáltatni, és szövet száll szakadásos volt. Nekem ezek a tapasztalataim voltak kormányrázással kapcsolatban.
Nekem a 650-en pilot road van és már 11ezer van benne, de nagyon remélem hogy még kibír 10 ezret, mert most olyan 75-80% saccolom, előre egy nagyon jó állapotú powert vettem tavaly, az viszont csak 6ezret bírt ki, azt hittem többet fog bírni
Nem károsodott a tengely, szerencsém volt.
De ha már szétszedtem kicseréltem a kihajtó tengely szimeringet és
a kuplung nyomórúd szimeringet is.
Vagy nem túltárolt hanem gyártási sérült amit a nepper tudott ezért is jutott hozzá ingyen vagy olcsón és árulta tovább olcsón....amit leírtál az nagy eséllyel gumi és ha az akkor szálsérülés van, kívülről nem látszik sőt sokszor a centrírozón sem látni, de terhelésnél ott van az....mondjuk könnyen ki lehet próbálni, átenni egy másik motorét ami nem ráz....oszt ha nem a gumi (kicsi esély) lehet továbbmenni a futómű felé...
Zöldi!

Megérkezet a pénz?

Tavaszi ráhangolódás ma megvolt. Balatonfüred-Szombathely oda meg vissza :)
Nem hinném, hogy szál szakadt lenne, mert semmi más gond nincs vele. Ráadásul nem is a gumistól vettem, hanem egy neppertől. Vadi új volt, csak túltárolt.