Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És az 1200-es banditon harap a fék?
Melyik évjáratnak szokott elromlani a váltója?
Ha valakinek kell 600-as 1200-ért cserébe szóljon!
Zárlatos a gyertyád. Csere és próba!
Na jó de az ezerkettes fogazik.
szvsz 600 tuningra nem érdemes költeni, annyira kis ár különbség van az azonos évjártú 1200 és 600 között.
De azt kizárólag vérnyúlplexivel.
Az lesz bár szeretem ezt a kis 600-ast.
Mondjuk gondolom a nagyobbat is szeretném
Origi Új gyári Suzuki esőoverál eladó.
Apróban megtalálod részleteket.
Sajna nálam nem karbi probléma van, mert ha a gyújtáskábelt mozgatom, ahogy a leírásomba látod, akkor változik a motor hangja.
Ugyanigy jartam.

Szepen elkocogtam a benzinkutra, vettem karbitisztitot, beletoltottem. Jarattam vele egy kicsit, nem lett jobb, maradt a haromhengerezes. Masnap reggelre szerintem ebben a tisztitos benzinben azott a karbi es akkor mar poccre indult szepen, azota is megy.
Simán használd és ha úgy adódik vegyél egy jobb gépet..............1250-est vagy mittomén.
Akkor marad rajta ami van, főleg úgy, hogy zsír újak a betétek benne.
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, hátha tapasztalt már valamelyikőtök ilyen hibajelenséget.
Elindítottam a motort, és sajna csak 3 henger ment, az 1-es az halott volt. Járattam így vagy 5 percig, de a leömlő még teljesen hideg volt.
Lehúztam a gyertyapipát, majd miközben nyomtam volna vissza a gyertyára, akkor hallani lehetett, hogy már közelről áthúz az ív a gyertya tetejére és ekkor egyből elindult az 1-es henger is.
Majd ha teljesen rányomtam megint a gyertyapipát, szintén az eredeti hiba jött elő. (1200S Bandit)
Kábel, vagy gyertyahiba lehet?

Köszönöm a válaszokat!
Nem egyszeru.
Kb 30-40 rugo plusz a betet.
Tudom hogy veséztétek már a fék tuning dolgot, de egy egyszerű kérdésem lenne.
Ha jól tudom, a 600-as bandin elöl csak 2 dugattyús féknyereg van. Az sokat javítana a fékhatáson, ha ezt lecserélném egy darabonként 4 dugattyúsra? Vagy ez nem ilyen egyszerű? Érdemes belebonyolódni? Rámehet egy az egyben valamelyik típusé?
Legalább is a belső fesz szabályzós generátoroknál így van....1200-as Bandika.
Elektromos motort akarsz?

Fontos! Az akksi kapacitása bármilyen hihetetlen csak akkor fonots, amikor le van merülve nagyon de hibátlan.
Egy akksinak minél nagyobb a kapacitása, annál nagyobb a töltőárama, amit felvesz töltés esetén. Egy 10-es akksi ha le van merülve kevesebb árammal terheli a generátort, mint nagyobb kapacitású társa.
A generátor megpróbálja a tőle telhető legnagyobb árammal tölteni az akksit. Ahogy nő az akksi kapocsfeszültsége, úgy esik a töltő áram. Tehát, ha az akksi fel van töltve, nem számít a generátornak, hogy mit "nem " kell töltenie. De, ha egy hibátlan állapotú de lemerült nagy kapacitású akksit teszel a generátorra, az megkínozza.
Azért én 20-30%-al nem lépném túl. Tehát nyugodt szívell a 12-13 Ah-s akkut mondanám.
Köszi a segítséget!
Köszi a választ! Most kipróbálok egy puig toldót. Remélem számítani fog.... Majd beszámolok róla...
Igen. Azt már lemértem.
És azzal sem teszek kárt benne ha 16 ah aksit rakok bele?
A nagyobb teljesítményű akksi nem gond, viszont a méret lényeges, hogy beférjen. Ugyanis a nagyobb teljesítményűeknek nagyobb a külső méretük is, a fészek meg adott ahova megy.....
Ha csak picit kell lehúzódnod és ott már jó, akkor próbálkozz meg ráragasztani a plexid szélére 3-4 mm széles öntapadó krómcsíkot. Az a kis lencse keresztmetszetű cucc még pluszban megdobja a menetszelet. Egy próbát megér. Aztán ha ez nem jön be, plexicsere vagy toldó. Viszont olvastam itt olyan hozzászólást is régebben, akinek a nagyobb plexi miatt turbulencia keletkezett x sebesség felett és zavaró volt neki.
Enyém meg ilyen... ezért nem tudok összehasonlítani...
Nem!
Helló.
A Segítségeteket kérném. Le szeretném cserélni az aksimat.
Egy 400-as Banditom van. A mostani aksi 12V 9 Ah .
Okozhatok kárt a motoromban ha 10 ah vagy annál nagyobb aksit veszek bele?
Előre is köszönöm.
talán a kipufogó csavarjai átnézése,ráhúzás ha szükséges ,és a váz csavarjait se árt átnézni

a többit nem írom, arra megkaptad a választ