Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ment a mail.
Tasi,

Megjött az Ogyűrű! minden ok!

köszi:
Petya
szia! Nekem van egy N re való hepcobecker bukócsövem ha érdekel. Tel 06302442115
nekem jó így
ki rendeli?
Nem para,annyit eszik mint egy markolatfutes. Ezen meg rajta a kapcsolo meg a 12v stekker, azt is bedugozgalhatod. Ha kuldjem, mondd a cimed.
Itt vidéken csak B van, de az is elég ritka jószág. Se M, se V.
A Taxi viszont 450-500 Ft bárhová, úgyhogy kocsmázni azzal járunk.


Garantáltan nem fog érni menetszél.
vááááá
Busz
Metro
Villamos.
Ammeg' mi?
B.M.V a megoldás.
Sajnos egyszer jól felfáztam...onnantól fogva rohadt érzékeny lett a prosztatám :S Szóval igen. Bár a tükmagolaj csodákra képes
Ahhh, köszi Zöldi! Erre gondoltam.

Olvasgattam , hogy egyesek írták, nem nagyon célszerű túlterhelni a motor elektronikáját. Ahogy nézegettem a hátsó lámpa felett van 2 üresen álló csatlakozó. Sanszos, hogy oda belehet passzítani?
Komolyan ennyi bajotok van ezzel a fránya széllel?
Volt már, hogy úgy mentem : 3 alsógatya és 2 jégergatya+rendes gatya+motoros gatya :) Az újságpapír nem olyan jó sztem, törné a sejhajomat. Mondjuk ha rottyantani kellene, akkor csak be kellene nyúlni a gatyába :D
Akmt.
Ha kell, mondjegy postacimet,kuldok futoszalat.
Levagdosom a pulcsirol,amire felvarrtam, egyszer hasznaltam ossz.
Kinyitsz egy nepszabadsagot/magyar nemzetet politikai nezettol fuggoen, es csinalsz belole pelenkat. Mikor meg hitvany ruhaim voltak, ugy jartam huvosben. Oreg motorosok magyaraztak, bevalt...
Valami oldalon láttam, hogy ki lett szedve az autós párnából a fűtőszál és úgy lett a bandit ülésére heftölve, de sehol se találom, pedig magyar volt. valami AMTK vagy milyen oldal volt.
Ez olyan jó áron van, hogy kettőt is veszek :D
Pl pilot powert
de itt megnézheted keménység szerint az egyes gyártók tipusait
Nekem ilyen volt a Banditán.
Hali.
Sikerült beszerezni egy BT023-ast hátra előre mit tegyek ami sportosabb kicsit?
Az nekem túl vad :D
A vérnyúlplexi erre is megoldás.