Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyiért én nem adom oda, ha kell vedd meg!
Ismerősi körömben sikerült venni egy K3 1200-t háromjegyű DOT-os Michelin hátsóval (13 éves), egy 600-ast meg enduró hátsó gumival. :D
Szóval a gumiválasztás nem mérvadó.
Pl FJR1.3 ra csak az G+C erősített oldalfalú gumik jók.
Mondjuk ismerosi koromben VFR1200-ason használták...
Teherbírás?
Heheee
ki a vérnyúl

bt016 sportosabb, bt023r inkább hosszabb túrákra.
Hivatalosan az Angelt nem ajánlják a Banditra (én is néztem, mert ki akartam próbálni, és nem értem, miért nem), helyette a Diablo Rosso II-t irta a könyv..:-)
en is nagyon szeretem a d208 at mostanában a bt 21 es át meneti idöben nyáron pedig metzeler slicket használok

a d 208 all hátul 14000 km mentem erdekes elöl hamarabb el fogyott

ajánlom meg az avon azarot ... jol tapad es birja
12000 birt az is gizin
Nagyon dicsérték a Pirelli Angel ST-t is...de azt nem probáltam...
Én anno a Dunlop D208-ra esküdtem, bár gondolom az neked nem sokat ér.. Most már a Michelin Pilotroad van elöl-hátul (90 eur a hátsó, 70 eur az első..)
Én a Bridgestone BT23 típusjelzésűnél 3 féléről tudok.. (BT023R, BT023RE, BT023RGT) Mind a három másféle motorokhoz való..
köszi
Hát igen ez az egy dolog ami gond, hogy nem vizálló. Én betekertem folpackba, ha jött az eső bár nem túl elegáns megoldás
Ez már inkább:
Viszont ha nem a műanyag bizgerébe teszed hanem egy kistáskába mondjuk a motechtől amire egy ngyeszű már kitalálta a kis napellenzőt akkor még cseppálló és látható is lesz a kütyü napon.
Ahogy nekem van felrakva (a képen látszik) úgy tökéletesen látszódik mindig, tehát ha függőlegesen áll. Ha a kormányra rakod majdnem vizszintesen és telibe süti a nap, akkor azért már nem egy garmin kategória De azért így is látszik, teljesen jól használható.
Nekem is ez van, a garmin nyilván jobb, de ezzel is odatalálni bárhová....ha rásüt a nap akkor kevésbé látni, de ugyanez igaz szinte mindre... ...ja, és sokáig bírja akksiról is...
Tuti hogy lehet találni a speedshopnál.
A Best Markt-nál, de lehet sok helyen kapni olcsóbban is.
Engem érdekelne. Napsütésben lehet látni rendesen?
a bölcsőt hol vetted?
Ha szebb idő lesz, megcsinálom. A cégemtől szoktak járni a raktárosok Pestre. Ha felküldöm velük oda ahova mennek, te meg elmész érte az megfelelő?
Megkaptam a tavalyi prémiumot, így asszonnyal úgy döntöttünk, hogy jöhet egy zumo
Hááát...Nem mostanában.
Postai utánvéttel esetleg?
Nekem megér annyit, és akkor a postaköltséged is visszajön.
Cserébe meg küldöm a leömlő pucolót.
Mi lesz helyette,zumo?
Ha valakit esetleg érdekel eladnám a WayteQ X850-es GPS-m egy-két extrával
itt a hirdetés