Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha túrázós arc vagy, akkor a sima pilot road nagyon jó választás, és egy huszassal olcsóbb a PR3-nál, tartósságban 20e km felett tud az is.
Üdv.

Gumival kapcs. ki mit javasol 650-esre? Sok nézelődés után a Dunlop Roadsmart 2 vagy Michelin Pilot Road 3 néztem ki sport túra kategóriában. Ár/Értékben néztem a Pirelli diablo rosso 2 jó értékelés mellett inkább pályán jön ki a "jósága" azt olvastam...
13 ezer az már hadsereg :D
13.000 buzit, hogy fogsz etetni
13ezer jómagyar buznyák
Hogyé'? :)
Füstszínű túraplexit valakinek? K7 utáni 650S/1250S-re jó.
Köszi mindenkinek!
Akkor csinálok valamit hogy "likas" legyen!
Nekem sem lehetett mással kiszedni a "vízkövet", mert a vegyszert amit használtam azt is kinevette a cucc. Viszont így, hogy meg lett pucolva simán be tudtam lőni neki a szép alapjáratot melegen az üveggyertyával és a fordulatot is szépen veszi és ejti a szinkron óta! Én nem cseréltem a kis O gyűrűket, mert nekem is szépek voltak még, helyette cseréltem a szelepfedél tömítést a macikkal együtt, mert azt egy ökör szerelő rommá tépte előttem! Az a lényeg, hogy valamivel azért próbáld meg azt a 0,15-ös furatot kipucolni, mert a beállítás azon múlik sajna, de ne dörzsöld fel nagyobbra, ha jó az átmérő akkor szépen duruzsol a blokk!
Majd ha rászoksz a cigire akkor én is kíváncsi leszek rá, mert nekem a polcon van a cucc, vésztartaléknak. Most már csak egy frankó fémhálós szett kéne előre és vége a költekezésnek, na meg egy új guma szintén előre! :)
Ahogy érzed, akkor ultrahangozd... az ember azzal dolgozik, amije van.
Az enyémben 32.5-ös az alapjárati, sose tömődött el.
Egy ismerősöm 600-as SRAD-ját csak én pucoltam vagy 3x... abban
is valami lehetetlen 14-es vagy 16-os alapjárati van.
Na hát dörzsárazni, meg huzallal piszkálni azt nagyon nem kéne, főleg nem a "hatalmas" 15ös alapjárati fúvókát
Ezen nem cseréltem úszóház tömítést, azt csak az előző motoromon.
Az igen, az egy 10-es volt a garnitúra, de az menthetetlen volt.
Ezen még -érdekes módon- jó állapotban van, nem lapult el.
De az összes többi O gyűrűt cseréltem. Az filléres téma.
A fúvókákra vannak akik dörzsárt "írnak elő" mint elsőszámú tisztító eszköz.
Vannak akik kifújogatják.
Meg vannak akik vékony sodrott rézhuzallal (huzalszálakkal) szépen kipucolgatják.
Minden tőmítést cseréltél?
Az úszóház tömítést is? Gondolom egy vagyon volt
Szia !

Igen, érdemes kicserélni, de nem azért mert szétszeded, hanem mert
valószínűleg a motorral egy idős (bár nem tudom mikori évjárat).
Egy idő után elkezd csöpögni a csavarokon keresztül, elég idegesítő.
Én az összes tömítőgyűrűt cseréltem a karbikban.
Nekem az van fent elöl-hátul, az én kényelmes túratempómra nagyon jó.
Akkor mostmár csontegyforma motorunk van, fekete szinteres István Engineering hűtővédő, naked vérnyúl pelxi, kb a végdob meg az első féktárcsa színe különbözik.
CSak hüviben lesz fent(sztem nagyon csúnya), de kíváncsi vagyok, rá lehet-e gyújtani mögötte 170-nél
Sziasztok!

Két szakmai kérdésem lenne 1.2es bandit karbival kapcsolatosan:
1. alapjárati levegőcsavaron lévő kis Ogyűrűt ki kell cserélni ha szét van szedve a karburátor (gépkönyv szerint ki kellene) vagy a használt mehet vissza?
2. mivel elég kis alapjárati fúvóka van benne ezért azt gondoltam ultrahangos mosóban kellene kimosnom csak nem tudom milyen folyadék lenne a legjobb hozzá. Apropó, elegendő lenne csak sűrített levegővel kinyomatni esetleg ultrahangos mosás helyett?

köszi előre is!
Petya
hmm... értem pedig már kezdett örülni a fejem csak az a baj hogy ezek meg nem víz állók... hogy külön rakjam őket
Nincs hely, felejtsd el. Vannak ennél sokkal kisebbek is, tok nélkül az ebayen 5-10$-ért, de az se biztos, hogy befér.
Üdv!
Valaki szedte már szét a műszerfalat. A fordulatszámmérőbe szeretnék beépíteni egy kis műszert. Szerintetek megoldható?
A méretei 37.5mmx 21mm x 17.5mm! Van a e hely neki? meg gondolkozok egy fokozatkijelzőn is! de csak 5 sebességes kijelzőket találok...
Igen gyári!
Jól tetted, mert szép! :)
Tied is gyari suzuki?
Ma megvettem.;-)