Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Atekvp, te, meg nekem kettő az már négy és akkor 6-ot küldenek .Én kifizetek kettőt és kapok egyet plusszba, a másik kettő a tiétek és a plussz egyet megbeszélitek egymás közt, ha így megfelel nektek .
akkor még 1 ember kell és rendelhetünk
Próbálták.....
Nem lehetett volna a tendert korrupcióval megumbuldálni?
Tenderbontás volt: 10651 huf, 10-12000 huf, 12500huf, 13000 huf+posta.......az utolsó ajánlat nyert ha a nyertes tartja az ajánlatát, köszönöm!
Na srácok ki a boldog tulajdonosa a meg hírdetett terméknek? biztos jó áron ment el, főleg mikor meglátta a bolti árát :) De azért kíváncsi vagyok, meséljetek már.
Egy spanom felhivott a multkor hogy kene neki is lancolajzo, meseljek mar a parameterekrol. Azzal nyitottam, h kardanos motorra minek, de kiderult,hogy balazogepbe kell. 5L/ nap koruli etolaj.felhasznalassal. ;-)
Nem muszáj 6-t rendelni Megnéztem nektek, ha 3-t rendeltek, akkor 4 küldenek. Ennek ára szállítással £64.47. Ha ezt négy fele osztjátok fejenként 6 rugó (tehát 4 ember kell összesen) Szerintem ez sem sok érte.
Ja és a 6 rendeléshez 10 ember kéne, hogy szétosszátok a lóvét. Annyi nem hiszem hogy összejön
Én már másodmagammal vagyok, de lehet hogy még lesz érdeklődő .
Nekem nem sürgős, mert van még 1és 3/4-ed 7,5 dl-es láncspray, ami vagy két évig még elég lenne minimum .
...................
Èn innen rendeltem a cuccaim.
Szinkronteszter- üveggyertya
A bal oldal-colortune szövegre kattintva jönnek fel a gyertyák.
Egy méret 35font a kiegészitökkel, csak a gyertya 18 font. Egy mix 10-12-14mm-es méretekkel 63 font. Aztán meg ott vannak a 4 "hengeres"készletek.
1 font a posta Mo.-ra. Visa kártyával lehet fizetni...
tényleg kis haszonnal menyiért 10 ,12 üveggyertya ...m privibe !
én kis csóró sufni tuningos nem birtam a pici pénzemel a licitelést
Tegnap már körbenéztem a sufniba, mit lehete pénzé tenni! (találtam pár 1/4"-os holdfogyatkozásra kopott csapágygolyót)
Gondoltam leugrok a Louisba 90°-os csavarhuzóért, meg berendelek pár üveggyártyát is...
amit el akarok adni ezen túl így csinálom ..... jobb mint a vatera !
tud ez a Sanyi ....
tanktatyót megnézném!
ÁRral együtt :D
engem is érdekel, várjunk még hátha összejön a 6 fő
Szét izgulom magam, hogy Sanyinak valóban sikerül -e drágábban eladnia a cuccot mint amennyiért vette!
Mikor derül már ki hogy ki nyert?

Sanyi nincs még valami eladó dolgod?
Vinatti!Elnézést,hogy most válaszolok,de itt Somogyban akkora a havazás,hogy még az internet is "behalt".Mint Balázs írta egy félreértés miatt a nyeregtáska elkelt csak az eladó "elfelejtett" szólni.Egyébként szeretnék megválni pár régebbi de zsír új dolgomtól,mert évek óta porosodik.Bandit feliratú markolat,esőruha,mágneses tanktáska,Michelin Macadam 170/60-as gumi/ez cirka 60%-os/Bandit 600 és 750-esre jó kipuff,stb.Lefényképezem és felteszem a képeket,mert tényleg csak a helyet foglalja.Mégegyszer elnézést a nyeregtáska miatt.Üdv!Zolti
én már nem nyertem
Ha hazaértem.......valamiért vagy 3 mail-t nem töltött le a laptopra....
Tehát a nyertes....
Csavarhúzó nekem se kellene.
Az magában 18200-ért jött és van hozzá a 14000-es csavarhúzó (bár arra lenne külön vevő) és a 12-es plusz gyertya.
Lehet, mert 50e. után Én is csak a kis lánckereket cseréltem! Abból meg nem fogsz meggazdagodni!
Szia basi,

12-es nem lenne neked, 1200-as Bandithoz?