Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1-2-t még kérdeznék. Gyári Suzuki dobozaid vannak? A Fazerhez képest milyen a Bandit?
Szépen mész! Ez a hang is nagyon jó.
erik64!
Video-HANGGALMindíg zenét keverek alá, de most ezt kihagytam
Tudom, hogy lehetne gyorsabb is, meg letisztíthattam volna a plexit (rohanásba szereltem fel), de ÉN JÓL ÉREZTEM MAGAM!
Szóval kb. ilyen a hangja
Én be se férek:-)
Erre van kuitalálva az átlátszó fólia amit fel kell cuppantani az idomra....... négyzetméterre lehet venni.....
A full konzepcót?

Nem is árultam, szóval sorry de nem adom el.......ha meglesznek a dobozok akkor se, hiszen mint írtam ez igen NAGY pakolhatoság...vagyis nagy túrákra lett kitalálva.
2-3 napra nem visszek max 1 zsákot.....



Ellenben lesd le a cumot és megcsinálhatod akár magadnak is......
jò szèles a gèp a tàskàkkal...nekem azè màr centizni kène a garàzsban
Az a gond ,hogy tartó nélkül a táskák megdörzsölik a mocit.
Szia,akkor nem adod el?
kössz a tanácsot ha naon nem talkálok akor valami ilyesmi megoldás leszs belőlle
nekem nincs ilyen tapasztalatom
Mármint a kipuffjának!
Oké!
Ezekszerint a Banditára is 80 lenne, ha arra kérném!
Hát, egyenlőre inkább elmotorozom ezt a pénzt!
Azért szívesen meghallgatnám a hangját!
Mindíg megdobban a szívem, mikor meghallom a Gs -em hangját mikor elmotorozik vele a fiam!
A banditának nincs olyan szép hangja!
Annak idelyén még ŐK! forgalmazták. Ne ijedj meg hogy nincs a honlapukon. Ha érdekel, akkor hívd őket 06-23-535-840
Akkor nincs kérdés: Támogassuk a magyar ipart!
Ja, nem kell, de ajánlott. Különben befordulnak és darálja a kerék. Nekem két féle is volt, mindkettő ezt csinálta.
uhm..hát... eddig Bódis és Hurric az árverseny/minőség/hang nyerő, nálam....
És akkor mégegyszer az X-wing, mert már olyan rég anyázott itt pár emberke:-)))))


Tessék csak tessék kihagyhatattlan alkalom hogy legagyizzatok, pancserezettek:-))))))
DE! A sok duma mellé mellékeljetek egy képet ahol nektek van 3x50L tárhelyetek:-))))) mindössze pár ezresből:-))))))
Tehát!
A Yamahához vettem még 2007-ben kb. 80 pénzért. A Banditra úgy tettem fel, hogy gyártottak hozzá közcsövet és tartófület.
Na ezzekhez nem kell semmi konzol
És ott mennyibe volt?
Ezt belealkudtad, vagy beruháztál?
Ha igen, mennyit?
Nézd meg az előzményt!
Hali


Milyen táskát akarsz venni?
Van egy pár fajta....és persze ÁR..............


mindjárt keresek neked pár izzelitőt.....
Az ördög erre ólálkodik:-)))))



Sajnos a dobozok várnak még, mert a csókának elfogyott.......



X-wing?
Ez tetszik:-)))) Lehetek Én a Chubakka? Han Solo túl machos, Luke még gyerek...... Csubi viszont legalább hörög:-)))



Amugy oldaltáskaként mi a kiszemelt áldozat? Mert ugye abból is van pár.......
Nekem NEM oldaltáskáim vannak HANEM ZSÁKJAIM:-))))))

HA Moto_Detail vagy hasonló szettet vesz az ember, ahhoz nem kell konzol.........
Nekem a régi Yamahámhoz volt meg ez a dob és úgy csináltak hozzá közcsövet, meg tartófület.