Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyél Mz-re valót, vagdosd le a szárait, egy lakatos majd csinál rá olyat, ami passzol a motorodra. Vagy vedd meg bloe X-wingjeit, Ő úgyis dobozzal nyomja
Sziasztok,olyan, hogy oldalcsomagtartó létezik még?Amire táskákat lehet felrakni,régen lehetett kapni szoci mocikra.Lehet,hogy csak oldaldoboz keret van már?Valakinek van erről vmi infója?Sajna itthon nem tudom legyártatni senkivel,a boltokban meg nem láttam sehol.
Ha nem kapsz sehonnan alkatrészt, akkor használt vagy "új bezinpumpa", vagy más néven AC pumpából ( a régi hagyományos , pl.:UAZ, ZuK, Lada)Ki lehet menteni a menbránt ami több rétegű és némi faragás után pótolható a régi szakadt. elvileg fillérekből megúszod. Eseteleg szükségeltetik hozzá némi esztergályos munka is a membránban lévő "dugattyú" reprodukálására .De benzinnálló, és rugalamas anyag , funcióját tőkéletesen ellátja. Addig érdemes lekötni a csap vákkumcsövét, és ledugaszolni, a csapot meg gyorsfolyóra tenni (PRI). Ideiglenesen így használhatod pár 10 évig...
Gányolás felsőfokon
Hehe , úgyis van még itthon egy fél palack Casati hőálló amivel az NSR kipuffját festettem anno
Csak azt hőkezelni kell asszem, sebaj kotlok egy két órát az ülésen, vagy nekiesek lángmelegítővel.
A 10 Ft mondjuk klirály lenne, de nekem csak a szín miatt kell a csere, keménység szempontjából ideális.
Sziasztok. Kellene nekem egy benzincsap egy 1991-es 400as suzuki bandithoz. most volt szerelőnéla mocc és az eggyes hengerem mindig szarakodik inditásnál és mondta a szerelő hogy a banzincsap vákumcsövének a membránja át van szakadva és ott is benyát kap. Na mind1 ha tud valaki írjon előre is kössz
ugyan, jó ez így ahogy van!
vagy önts rá egy vödör fekete festéket
Nekem 2 éve 10 ezerért csinálták. A szivaccsal variáltak addig, míg vissza nem tudták tenni a gyári huzatot. Így már egyenes és utasbarát a hátulja, az eleje maradt. Én fóton csináltattam.
A pénzhiányt vagy a vajat?



Sajna a Gs ülése nekem kemény volt......a Banditáé viszont király..... szóval ezügyben nekem nincs gondom.

Pár hete láttam egy német oldalon pár "extrát"....Na az az ülés tetszet!
Fekete- ezüst ha minden igaz és be volt híííííííímezve a BANDIT..... Cool volt.......de ez már tényleg olyan extra ami nekem specc totál fölösleges, hiszen a motoron ülök.....vagyis nem látszik:-))
azt mindjárt gondoltam
Igazából nekem tetszik ez a világoskék is . Nektek is?
Ne is várj nagyon lejebbi árfolyamot.......
A haver átbőrőzte - alakítatta a Gs ülését.........Nem mondom KIRÁLY volt, mert azt használtam majd 1 szezont.....MINTHA VAJBA ülnél..........
DE!
28.000 magyar valuta volt...............Ha Nekem kell kipengetni - biza még mindig deszkán ülnék....
Akar a halál extra desingt. Ugyanilyet csak feketében. Nem sok helyet találtam neten, aki a közelben dolgozik, az első kérdésem meg úgyis az ár lett volna, a többi csak szépen sorjában. És igen, max 15-t szánok rá. Azért megkérdezem, mi az ára, azzal nem vesztek semmit. Egyéb mesteremberek a környéken?
:-) ékes példája a motors lehúzásnak.....

egy ügyes mester aki "csak" kárpitos mondjuk bútorokat is csinál, na hozzá vidd sztem, max 15 ből megvan....no persze ha extra designt akarsz meg feliratokat akkor lehet érdekesebb a helyzet...
Csak csendben szólok, hogy 30 rongy egy átalakítás a linkelt helyen.
Király, köszi
Szia,itt érdeklődj,tuti,hogy megcsinálják.:
http://www.motorkarpit.hu/inde...
nekem ugyan annyit bírt (kicsivel többet) mint a gyári
Sziasztok!
Nem ismer valaki Pesten vagy környékén oylat, aki a mociülést át tudja bőrözni?
de gyorsabban is kopnak a betétek, (tapasztalat)
Volt már ilyenem 1000000 éve.... jóval masszivabb mint a LOUISos doboz......
HASONLÓ EHHEZ
Ha érdekel akkor tényleg NONAME....

A teszveszen van egy ipse....5000-ért árul dobozokat. Jeleneleg lehet kapni a prktikerben is ennyiért:
http://www.praktiker.hu/prakti...


Ilyet vettem..... boltba járni jó..
TÚRÁKRA MEG UGYIS KEVÉS
MEeee? kérdez körbe nyugodtan!

a Róna több évdizede gyárt fékeket! MINDENHEZ! KAMIONOKHOZ IS!
Elsőre Én is kérkedve fogadam, de ha a haverok belemerik tenni a GoldWingebe, speed gépekbe akkor miért......
Én elnyűttem pár szettet a GS-sel és biza nem 45-el jártam.........................

Szóval ÉN nyugodtan ajánlom! Nem mindig a márkanév a VALAMI......Mellesleg hallotam már leváló GoldFren fékekről is....
Teljes mértékben egyet értek veled.