Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaj...elvesztettem a fonalat. (is)
Mi is volt a kérdés?
Nem a kérdésre válaszoltál!


van egy pár dolog ami már elkészítésre vár a garázsba....(ülés, dobozfestés, takaróidom)
Valahol Budakeszin vagy Budakalászon van a BOS hivatalos forgalmazója. (mindjárt megpróbálom megkeresni neked) Őket kéne felhívnod
Hangot nem tudok felrakni még. De majd ha nem felejtem el, akkor a hétvégén felveszem. Most még csak on-board felvételem van a H-Ringről de nagyon le kell "butítanom" hogy feltegyem
Ezt belealkudtad, vagy beruháztál?
Ha igen, mennyit?
Az enyém másfél hönapos és 3200, és nincs semmi időm motorozni!
hol és tényleg 110? (az nekem sok akkor Bódis inkabb...) nem tudsz hangot feltenni?
EU normás BOS dob (mivel "sokat" túrázok más országba is). Így épp mély "dörmögős" hangja van, de nem vinnyogós. NEKEM nem tetszet a gyári "cső".
Egyszer hallottam, fasza. Vegyél már valamit...
Ma kérdeztem a hosubánál, 110 rongy a BOS alu
Csináld azt, hogy ahol ezt javasolták, ott kérjél Actevot, az meg olcsób lesz . R4-et, 100-as benzint, metabondot meg hasonló csodákat lehet bele tenni, de semmi pozitív hatást nem fogsz érezni sem rövid, sem hosszú távon.
Köszi!
Akkor a tiéd is GYÖNYÖRŰ!
2007 oktoberében vettem át és még csak most kezdem megszeretni. (igaz, hogy "már" 7500-nál járok )
nincs bandi hangod ezzel a dobbal?
Viszont szép a mocid, olyan színű mint az enyém!
Akkor BOCSI!
Látszik hogy régen YAMAHÁM volt. Nem vagyok felkészülve
650esből, van lég-olajos is!
Egyenlőre nem tudjuk, milyen Banditája van, mert ADATLAPNINCSTÖLTVE!
Vagy nem?
Bocsi de én úgy olvastam hogy 650-s Banditja van. Az meg "ÚJ" vízhűtéses.
NEM jó a fullsinth a régi Bandiba !
Illetve túljó.., ne tedd bele!
Bátran! Én most épp ilyet használok és semmi baja.
Baja biztos nem lesz tőle!
Ha meg lég-olajos,talán még jól is esik neki!
Sziasztok banditák!
Lenne egy kérdésem hozzátok, remélem tudtok segíteni. A 650-es banditba 6000 kilométerenként cserélem az olajat mostanáig Castrol Act evo 10-40 olajat öntöttem.
Most kaptam egy ajánlatot mégpedig a Castrol Power 1 10-50 fulszintetikus olajt ugyan olyan áron kapom mint a fentiekben emlitet Castrol Act evo 10-40-est csak nem tudom hogy érdemes e bele ilyet rakni.
Elírtam: Blue..=Blue Devil. Itten szokott ólálkodni. Vagy az AKMT.hu-n. Az az ő oldala.
Köszi,Bloe-t hogyan tudom megtalálni?