Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Urak, eladnám a DL 1000 kézvédőmet. Kis repedés van rajta, teljessen használható, fittingekkel, a bolti ár fele alatt 8e ft.
K1 utáni bármelyik banditra feltehető.
Én ma végig esömódban mentem. De az tetszik, hogy nem ronda szürke a lánc, hanem szép arany színű
Igen nekem is pár száz km-ert kellett menni mire normálisan beállt.
A túratempó is befolyásolja, ha folyamatasosan 150 km/h. felett megyünk, néha ráteszem pár kilométeren esőmódra.
Akkor nekem csak az a baj, hogy még kevés km-t mentem vele.
Nekem kb 20mp-ént jön a cucc. Bár ugye nyilván a cső átmérőjétől is függ.
Maxxy!
Köszönöm a fotót!
A lámpa átmérője mennyiben tér el a ködlámpáétól?
Mert az enyémről azt is lespórolták, annak a helyére gondoltam befaragni.
Nekem most egy fúvókán (ami maradt az y-ból) csepeg középre, tökéletesen eljut mindenhova az olaj kb. 30 másodpercenként van egy csepp.
Az én kerekemet egyáltalán nem olajozta össze, ebből gondolom, hogy kevés anyagot nyom.
Ha jól tudom, neked ledarálta a két végű kivezetést a lánckerék?
Bár Mikir azt mondta, úgy a jó, ha csak 1 kivezetés van, úgyhogy ez nem lehet probléma, elvileg el kell kússzon az olaj.
piti 1!

Íme a nappali menetfény az Alteán! Én így oldottam meg. Gondolkodtam,hogy a ködlámpa helyére teszem be,de néha kell az is!
A bekötése tök egyszerű és világít mint az állat!
Az enyémet kb. 3 motorozás alatt tudtam úgy beállítani, hogy ne szórja össze a hátsó kereket normál módban.
Azóta tökéletes.
Mindig megnézem, ha megállunk pihenni, meg ha hazaérek, de csak azért mert kaján vigyorral gondolok azokra, akik láncdesodort használnak.
Egyébként, egy szezon alatt (7000 km.) fogyott kb. 4 dl. olaj.
Két nap szenvedés de ki lett bontva az egész hátsó futómű, itt meg kell jegyezzem a Suzuki nem Yamaha, ezt mind a szerelhetőségre mind az anyagok minőségére, ill a megmunkálásra értem! ki volt az a marha aki a kis T alakú bizbaszt úgy tervezte meg, hogy jobbra balra el tud vándorolni kb 1-1,5mm-ert és semmi tömítést nem adott a tűgörgös csapágynak, továbbá a kutyacsontot miért nem egy vállas csavarra tette fel, hogy szerelésnél ne szívjon az ember vele. Tiszta rozsdalé folyt ki a szegény kis csapágyakból mikor mostam, tisztítottam őket, a csőtengelyeken is látszik az oxidáció nyoma, miért nem lehetett oda két szimmeringet tenni, vagy minden helyre. Lehet a moci ára 10e huf-al drágább lett volna, de legalább minőségi a megoldás. Na mindegy, kimérgelődtem magam ma már elégszer, remélem a szezon alatt hálás lesz a szenvedéseim miatt.
egy vekony olajfilmnek kene rajta lenni,ugy ,hogy nem szorja ossze a felnit
És mikor működik jól az olajzó? Mennyi olaj kellene legyel a láncon?
Petróleummal teljesen lepucolta, esőmódban elmentem vele 50km-t, de nem nagyon látom olajosnak a láncot.
Kevés ennyi km hogy átolajozza a láncot, vagy adjak még rá anyagot?
Nem, bocs, módosítottam.
Az a mailed, ami az msn címed?
Én a praktikeres mccullogh olajat használom, másik meg a stihlt.
tök mindegy
persze
Akinek van láncolajzó a mocin, megosztaná velem hogy milyen gyártmányú lánckenő olajat használ? Van tapasztalat hogy milyet ne vegyek?
Vettem egy liter Stihl-t, de ez ránézésre olyan állagú mint a víz, bár attól még lehet hogy tapad...
Így van, 650 K6
tied ugye 650levegos,jol emlekszem?
nalam is van egy k1-k5be valo 9 rugoert,3L tisztito folyadekkal.
de az BMC
Valakit érdekel esetleg KN légszűrő Bandithoz? Én visszatettem a papírszűrőt bele
Priviben kérdezhetek MAMi-s témát?
Tudom, azt féltem...
Lecsó,

Eddig is volt...