Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ifás Mert ,ifásan jobb?Ne mondd,hogy erről ifát visszatudsz igényelni.
Enyém vezetékes,de létezik akkus is.
Én nem itt vettem, 20 körül volt,igaz 4 éve.
Dehátez AFA-s ár.
fasza, ennyit amúgy elkérnek egy jó, vízállóért is...hein gericket vettem talán anno...

mesélj már erről az elemről? mert az a pláne benne, hogy nem kell kábel hozzá, hol van az elem? és mennyit bír?
OMG
ennyit en kesztyuert nem adok...
kb 4 éve van meg ,vízálló ,nagyon meleg ,rohadt jó stb,Mindenhol meleg,nincs rajta hidegpont szal tökéletes.:

http://aquaman.unas.hu/spd/una...
Akkor remélem utóbbi.
Igen Zöldi, én árulom.
Legalábbis ha valaki viszi, akkor vigye, ha nem akkor hurrá .
Mindenképp nyertes vagyok alapon.
Ja, miért van leengedve az eleje?
Hello!

Tudom nem ma keszted a szakmát, és elsö ránézésre baromi jó ötletnek találtam az elhelyezéséta csillapítónak.
Aztán beugrozz, hogy a kormány gumiágyba van rögzítve a felsö villahidba, és elég karcsúnak itélem a tank alol felhozott lemezkonzol keresztmetszetét. Ezzel szerintem max egy kicsit elhangoltad szitálás frakvenciáját, hogy beépitettél a rendszerbe par újabb "rugót".
Nyilván az alapötletet lehet tovább fejleszteni, és akár tévedhetek is, csak kikivánkozott belölem.
Eladó GSF 600-ra új ERMAX tipusú lengővilla sárvédő,csak telefonon érdeklődj 06705850436.
Meselj csak arrol a kesztyurol...link esetleg?
Nem ,köszi,ezt most kihagyom,nyáron amúgy is izzad a kezem,fűthető kesztyűm meg van és nagyon bevált.Ősszel csak a kezem nem fázott egyik túrán.
Enyémet viheted :D
Hát elefántfül még nincs,de ami késik...
Ja...........csak kell rá elefántfül és zsiráfméretű hótoló.
Azt nem mondtam,hogy xarok a suzukik,még mindig nagyon jók,mindenesetre még mindig a japók a legjobbak. Enyémnek sem volt még semmi baja..
az sok vasárban átvenném plusz egy üveg pálinka, hengerfej sem kellene
ráhegeszteném a hajtókart meg a dugókat és dohányzó asztal lenne belőle, nem beépíteni akarom
Ja.....szarok ezek a mai suzukik...............hupsz............kimondtam.
Hát igen régen még komoly minőség volt a suzuki....nem ette az olajat-féktárcsát, váltót stb...jó volt a festése meg ilyenek.Igényesebb volt mint a mostaniak,volt futómű állítás kézi kerékkel,ja és térdeplésgátló ,sokan azt se tudják mi az .Gratula jó gép.
Apámtól kaptam 197000 el ...most 264 000 van benne és már 5000-6000 km alatt eszik 0.3 -0.5 liter olajat
http://www.sportmotor.hu/motor...

200 km /ó még most is tudja
Aztaaa olyan 550-es suzukim volt,kb 15 éve adtam el ,már akkor kb 80-90ekm volt benne.Kíváncsi lennék ebben mennyi van..... Mindenesetre enyémnek semmi baja nem volt még az olajat sem ette.
A tank tartó gumibak mellett kétoldalt volt egy-egy 4-es lyuk amit 6-osra furtam . Oda fogattam két lapból hegesztett alúl nyitott háromszöget . Ráhegesztettem arra a hajlított lapra, ami feljön a tank alól, és tartja a stabilizátorházat .A tank alatt a hajlitás mellett is furtam egy 6-os lyukat és így három csavar rögzíti, háromszögben az egész tartót .Tavaly lemondtam az egészről, és hírdettem is olcsón a stabilizátort, de a kutya se kérdezett rá. Aztán a múlt csütörtökön vettem a Lajosba egy karbonmintás bubis plexis kis félidomot,amit ugye rögtön fel kellett tennem a hideg garázsba . Sikerült is megfáznom rendesen ! Matatás közben beugrott az ötlet hogyan lehetne a legegyszerübben felrakni .