Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"vagy nem szabad?"
efölött diszkréten elsiklasz...
Valóban nem kell, igazad van.
De szabad, sőt ajánlott. Ez a pontos válasz.
De most már úgy érzem, legközelebb semmi kedvezményem nem lesz, ha veszek valamit nálad, úgy hogy inkább befogom...
Szeva LECSÓ,

Nem volt pontos a válaszom?!

A kérdés ez volt PONTOSAN:
"Üdv!
Kaptam ajándékba egy akksit a banditba, és az lenne a kérdésem, hogy miután beleöntöttem a savat, megvárom amig befejezte a pezsgést, rá kell tennem töltőre, vagy nem szabad?"

A hangsúly a KELL-en van. Nem KELL, ajánlott, nem árt neki, jót tesz, stb...
rendben, köszi, megyek majd érte
5990 a ponyva.
990 a kipuff tisztító.
9900 a térdtakaró.
Szinte tudtam hogy minden lesz
Akkor majd jövő héten benézek, takaróponyva mennyibe kerül, kültéri kellene, de olcsón
Amit felsoroltál minden van.
darazsgarazs.hu

Szia,

Érdeklődnék hogy van-e nálad közepes méretű motortakaró ponyva, robogóhoz kellene. Illetve láttam valahol hirdetsz téli kötényt robogóhoz, az is érdekelne. Meg egy üveg optiglanz is...

Köszi
En menni szoktam vele,aza legjobb ;-)
bizony -bizony .................. ezért tesszük csep töltöre ...... nekem már a 8 éves akkum 12v 14 ah 12.55 -nél jobban nem tartja az áramot

Tavaszra meg lepem Gizit egy Banneral ,,,, Így van Lecso ?
A téli gondozás kulcsfontosságú. Ezek ugyanannyit el kéne menjenek, mint az autó aksik, de a téli állás kivégzi őket.
Akku,unibatt,kis ampullákból a löttyöt beleborítotttam,vártam 20 percet,beleraktam a motorba és gooo,télen csepttöltve,5 éve megy...................de már rohadtul bírnám ha a generátor pörgetné bele az amperokat!
Szevasz Ágó!
Nincs itt semmi gond, csak az eredeti kérdésre nem volt pontos a válasz. Úgy is mondhatnám, hogy nem bontottátok ki az igazság minden részletét
Én sem írtam, hogy kötelező, muszáj tölteni, de legyen igazad, nem kell itten szőrszálat hasogatnom végülis.
Lecso.
csak ezt told fel az olajkályhára meg 40 karbit osz ...... 170 pacit irányithatsz
1/ alfa romeo csigás made in Itali
2 / vagy hulahopos made in U.S.A


En azt mondom 'hogy jo a turbo ,,,,,,,,,,de a motor ki fingik nekem 750 pupos 85 os -......eloszor 130 ......aztan 180 ra ........es vegul 209 lovasan szetszalt ,,,,,,, olyan ez minta drog. -..........adig tolja mig bele doglik' ott van rihard a 1600 os 360 lovas leg/olajosa nem tud el neni 100 km 'hogy ne keljen szerelni vagy valamit cserelni a vason_!?. ?......
Tartosan 1340 -bol kb 180_190 lehet ki hoznni ....
En is leszereltem a. Csigas kompresort a motoromrol...... minek a 12_16 literes fogyi , mar leszokoba vagyok a drogrol
Én meg már jól lemaradtam a listán.... kéne bele 1 turbó...
zöldi,

Sokat nem szeretnék elárulni róla, mert nem szeretné a tulajdonos, de nem 1250-es...
Kerdezhetek?
A 160lovas 1250 bandiban,amit mertetek,milyen blokktuning van?
Én nem azt írtam, hogy nem lehet tölteni. vagy hogy egyáltalán nem kell.

Szerinted miért van szárazon töltve?! Csak azért, hogy neked kell kevesebbet kelljen otthon töltened?! Spóroljanak neked energiát?!

Lecso,

Én nem azt írtam, hogy 100%-osan feltöltődik, ha beletölti a savat. Kb 3-5 órán át még veszi fell a "power"-t, aminek a töltőárama ne legyen több, mint az aksi 1/10 része.
De legyen neked igazad, mert nem szeretnék megint vitatkozni olyanon, hogy a folyadék az most víz-e vagy H2O.
Nem gondoltam, hogy ilyen hosszú gondolatmenetet indítok el...
Azt hittem, azt mondjátok, még ezt sem tudod? Töltsd vazze
Marmint kisutni hany V a minimum?
Nem tudom. Komolyan.
Oszinte leszek,most olvastam eloszor ezt a csepptoltest karbahelyezes utan,de az ervek meggyozoek!
No,ez erdekel.
12ah-s akku, 5w-os izzoval szoktam meriteni. Meddig szabad?
Dehogy