Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

30.000 Ft ért oda adom a blokk többi alkatrésze már fel lett használva.
Képet tudok küldeni

Hova rögzül az lent?
Lassan elkészül a kicsike.Jövőhéten már gurulok vele ha minden jól megy
Ma én is mentem egy kört, bár csak az enduróval . Tegnap két haver is idejött megmutatni az új motorját, aztán nem bírtam magammal, pedig még ki se gyógyultam a megfázásból .Főleg árnyékos részeken érezni lehetett, hogy azért még nem az igazi az idő motorozni .
Azért a Banditot is elővettem, és felszereltem rá egy kormánystabilizátort amit még tavaly nyáron vettem hozzá .
Stibi!

Te árulod a vasad vagy a fotóidat használják?
Egy rovidet mentem,porosak az utviszonyok de itt,ott mar tapad.
szerintem igen ... mi mentünk tatabánya .... te meg ...Pest irányába

még mondtam is a fiamnak ...nézd ez se bír magával ....
Veletek találkoztam bicskénél ma 11 után?
Bandit 400 hoz nincs valakinek közép sztender eladó?
Köszi! Egyelőre marad így. Az olajfogyás 2000km alatt olyan 2-3mm lehet a kémlelő nyíláson nézve, azt jövőhéten fogom cserélni a szűrővel együtt. Gyertyának meg 7-est fogok beletenni legkésőbb szezon után télen, ha megint rakoncátlankodik akkor előbb.
én ma is mentem egyet itt a Fertő parton. nem fáztam:)
egy jó tanács ..... a 9 gyertyát cseréld 8 -ra ha még avval is kormos marad 7 -es a meg oldás ..... aztán ha jön a nyár és csipkedi az olajat szerintem a ngk 8 simán jó /// densoba 9 / 27 ...8/ 24 ..7/ 22 ///
Addig kell a hő értékel kisérletezni míg valami hasonlót nem kapsz
Beindult a kicsike. 15 perc alatt csonttá fagytam, nekem még hideg ez az idő.

A gyertyapucolás, hézagállítás és az új benya megoldotta a dolgot. Második indítózásra be is pöccent.
az attól függ mennyi?
Egyetértek veled,de nem is kívántam a motorozást definiálni,sava-borsára ha úgy tetszik az adrenalin löketet értettem,mikor meghúzod a bajszát arra azért a sörözésnél biztosan emlékszel......

Pl. Montenegroban átvágtunk a Durmitorban egy 13km-es szakaszon,öklömnyi kövekből álló úton,szakadó esőben,hatalmas emelkedőkön szembe hömpölygő vízzel,3 óra alatt,adta az élményt,gyönyörű helyeken lavírozva,örök emlék!
Iridium gyertyan hezagot ..... ez mar faly
Itt a baj. ............. nem jaratad. Melegre rendesen ............ ne tudot. Le egni a gyertyarol a korom '''''---........

Uzenem a szerelo valakinak 'hogy gyertyan nem allitunk hezagot. ........... bassa. Meg

Karburatoros gepbe meg tiszta penz ki dobas a platina es az iridium
Senki nem papikutya ............ legolab is az aki le motorozik tobb 10000 ezret es nem tori meg magat . Szereti a gepet es nem halytja szejel '"''''. Aki meg feszegeti a motor hatarait az elobb -utobb ugy. Jar mint en. Teli csavaral.....szegel.......protezisel. ...........

Ezen a tableten. Meg szarabb a helyes irasom
Jól beszélsz
Az az.
Én is így vélem, de talán ezért vagyok papírkutya! :)
Szotyi mármint azt akarod mondani,hogy a motorosok egy bizonyos százalékának jelenti ez a motorozás sava-borsát. Nekem pl. rohadtul nem fontos, hogy közelítek-e a motorom határaihoz, vagy sem. Nekem az is elég, ha fasza helyeket bejárok, akár "nyugdíjas" tempóban. Persze azért néha meghúzom a szarvát. A nap végén pedig összeütöm a sörömet a barátaimmal, és már elégedett is vagyok. Egyébként is kicsit feláll a szőr a hátamon, amikor valaki meghatározza, mi a motorozásban a fontos, illetve mi az "igazi" (?!) motorozás. Erre szoktam mondani, hogy: hát neked... Annyira mások vagyunk mindannyian, hogy öreg hiba definíciókat felállítani. Természetesen a véleménynyilvánításom végére is odateszem: SZERINTEM...
ma meghúztam a mocim bajszát:) remek idő volt. ez már nagyon kellett.
Szerpentinezés sava-borsa egy tömegoszlató Ifa méretű műanyagdarab.
Vérnyúl Powa :D