Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Dzsoki!

Majd utána érdeklődök én ennek! A legjobb az a kis állítható felsőrész lenne, ha valami emberi áron hozzá lehetne jutni, mert ráfúrnám a gyárira és kész. De azt biztosan nem lehet külön venni, mert úgy túl olcsó lenne.
Üdv.: Tibi
az msn-je megvan,csak en nem msnezek.jo,ha egy honapban egyszer felmaszok ra.fuggoseget okoz,es inkabb elkerulom:)
Viszont a Tiédhez vario-t nem látok csak magasítottat.
Hi Mikuni!
Két hete van az enyémen, de nem a magasított hanem a vario. Jelentős különbséget érzek az eredetihez képest. 1,80 vagyok és egészen szépen feltolja a szelet mellemről. Igaz, már egy-két rovarral így is találkoztam a sisakplexin. Az MRA-t nézegettem, de végül a "gyárit" vettem sötétítetten. (Valamivel kevesebből kijött.) Szerintem meglehetősen csinos és hasznos darab.

MRA 'VARIO TOURING SCREEN' Füst színű VT.13.014.1

Üdv.
igen, èl mèg! megvan mèg a Banditja, aztmondta hètvègèn megy vmi motorosokkal tùràzni, de azt nem tudta hogy merre ha kell az msn-je akkor ìrj ès megadom
Szia Mechanic!

Köszönöm a választ, talán akkor az én gondomat is megoldaná egy magasabb plexit! Az külön jó lenne, ha nem lenne a sisak a bogaraktól tiszta trutyi!
Még agyalok rajta egy darabig.

Üdv.: Tibi
Bocs, shamway@freemail.hu
Szia!

Olvasd el a 4141-et! Van fent kép is, ha van még kérdésed írj mailt.

Üdv: m
Sziasztok!

Már egy ideje töprengek rajta, hogy érdemes lenne-e egy magasított túraplexit venni a gépemre.
Nézegettem is egy MRA típusút, sötétítettet, ami kb 5-7 cm-el magasabb a gyárinál. Igaz még nem volt lehetőségem rá, hogy kipróbáljak egy ilyennel, vagy ehhez hasonlóval felszerelt mocit. Így aztán nincs rálátásom, hogy megoldaná-e az én problémámat. Ami abból áll, hogy a gyári plexivel a legjobban a mellemet éri a menetszél. Ennek eredményeként tavaly ősszel sikerült egy tüdőgyuszit is összeszednem. (de kell nekem késő ősszel motoroznom nyári motorosruhában)
Szóval, ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata legyen szives ossza már meg velem.
Esetleg, ha valaki tud egy hasonló paraméterű használt plexit jó áron szóljon már legyen szives!

Köszönettel: Tibi
valaki jön szombaton Kakucsra?
Hopp nem ide akartam
A kuplung használathoz:
600-as banditon vizsgáztam. Keztdetben a bal alkarom meg a csuklóm iszinyatosan fájt. Teljesen begörcsölt. A nagy banditon hidralikus a kuplung de nem tapasztaltam hogy könnyebb lenne.
Ami nálam bevált:
1. A kuplung kart a kormánycsövön a kormánycságy felé elhúztam ameddig lehetett. Így hosszabb erőkarral tudom működtetni.
2. A behúzás technikája: indítom a mutató és középső ujjal. Amikor a kisujjam a kar gömje mellet stabilan rá tud fogni akkor a kisujjal és gyűrűs ujjal húzom koppanásig. A másik kettőt ellazítom.
Teljesen megszünt a görcs
Vagy megizmosodtam?
Exup! Láttam a gumiégetést, ezzel kapcsolatban kérdezem mennyi Km-t ment el a gyári Dunlop? Valamint a dob a mocidon teljesen nyitott?
Hello!

brian el meg?mi van mar a banditjaval?
mindegy azért köszi :D MAJD TEKERGETEM vmi mással
Amúgy bármerre mentem mostanában két típusú motorból láttam rengeteget: Banditot és GSR 600-t. Jó gépek , de csak naked verzióban venném.
Azért a fejidomos is tetszik.
Enyém is kényelmes, el se tudom mondani mennyire, láb, hát derék, ok, 240-nél se muszály hasalni rövid távon, elvezeti a szelet, ülés ultrakényelmes, csak csuklóra kell kicsit gyúrni, de nem vészes.
Hehe , nekem gixxerke lett . Hang kép az adatlapomon. A (volt) Banditom pedig a szomszéd srácnál fog életre kelni remélhetőleg még nyár előtt
ezt úgy értettem h 2méter magasaknak is kényelmes..
kössz
tényleg nagyon kényelmes! Miskolc-Szegedet (300km) meg se éreztem a 2méteremmel
a hangja olyan amilyen... hétvégén megnézem megy e 200al lehet csinálok onboard-ot is
Talán nem is a gyilkolással lenne baj, hanem azzal, hogy amikor a gépek már kapják az ívet ezerrel, akkor még javában bejáratósak.
jah bocsi suzuki88 akkor:)
szia lokitomi neked lett bandit helyett most gpz 500 asod ugye ? valahogy nekem nem jön be az a vas de szombaton voltam rutinon egy szar 180 as robcsival de 2 másik srác meg a gpz vel gyakorolt azt odadták egy körre gratula hozza fasza kis kényelmes motor... csak a hangja:S kár hogy nem sor 4
Szia! Azt hiszem igazad lesz. Sokat agyaltam a dolgon de pont úgy van ahogy mondtad. Valószínü, hogy egy megkímélt használtal is jobban járok mint egy mindeki által "gyilkolt" teszt motorral.Még a típust sem döntöttem el igazán. Egy kicsit még nézelődök. Üdv: Szabi
Voltam párszor tesztmotorozni, én azt mondom bármit, csak tesztmotort ne.