Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Húúú, nagyon köszi! Hááááttt, szerintem használtat vennék. A haverod, akiről írtál, csak a dobozt árulja? Konzolt - ez a monorack kar, ha jól értelmezem (bocsi a hülye kérdezgetésért, de mintha sötétben tapogatóznék... :-) ) - és rögzítő platnit nem? Ha mondjuk egyszerre meg tudnék mindent venni egy helyről, na az lenne a király! De így is hatalmas segítség, amit írtál, köszi szépen. Ja, és jöhet a haverod száma (akár priviben is).
a.doboz,platni,tartokonzol siman belekarcol ujan 70 ezerbe....
kb ennyi. barmi kerdes van,hajra ;-)
Szia!
jo osvenyen jarsz ;-)
a 46 literes doboz eleg. ha nem akarsz mindenkepp ujat,megadom egy haverom szamat,epp egy 46-os givit hirdet.
givi v kappa,mindegy,kompatibilisek egymassal.
amire szukseged van meg,egy Monorack kar. Ez tipusspecifikus, letezik a 650re is. Melle kesobb pl vagy plx rendszeru oldaldoboztartot csont nelkul fel leet tenni,egymastol fuggetlenek. Az utolso lepcso a monokey rogzitoplatni.

Az teremt kapcsolatot a doboz es a konzol kozott.
Sziasztok!
Nagy segítségre lenne szükségem. A szezon kezdete előtt szeretném a férjemet meglepni egy topcase-szel, de mivel meglepi lesz(nne), nem akarom kérdezgetni őt, hogy milyet meg hogyan, és gondoltam Hozzátok csak fordulhatok! Szóval arra már rájöttem keresgetéseim során, hogy legalább 46 literes kéne, hogy legyen, hogy kettőnk sisakja beleférjen. Ill. az is rémlik, hogy a Monokey rendszer a megfelelőbb a nagyobb dobozhoz. A motorja egy 650-es bandit. Erre kellene valami olyan megoldást találnom neki, hogy amint megkapja a cuccot tőlem, egyből fel is tudja tenni és használni. Gondolom kell valami tartó, amire felszereli a dobozt, de jó lenne olyan, amire majd oldalsó dobozokat is lehet a későbbiekben szerelni, nem tudom, van ilyen egyáltalán? Ill. van konkrét tartó-típus, ami ehhez a típusú motorhoz való? Vagy ahányféle doboz, annyiféle tartó? Tudna valaki segíteni? Nagyon köszi, ha igen!
Van egy új szűrőm, ráadásul a mostaniban is csak 6000 km van, csak azt gondoltam, hogy lassan cserélnem kell, de akkor még ráérek.
Köszi!
A légszűrőt nem szabad kifújni....max porszívó erősséggel.......nem annyira drága, csere oszt jónapot.....18000-ként kéne, de ha előbb nagyon koszos akkor előbb....a gyertya 12000-ként cserés..
Üdv!

A gyertyákat, illetve a levegőszűrőt milyen időnként is kell cserélni?
Ti szoktátok kifújatni a szűrőt, vagy mindíg cserélitek?
piti 1!

Jó,akkor igérem a legközelebbi kiálláskor lefényképezem neked! Én naz alsó kétoldali fekete rácsba kőrkivágóval vágtam két akkora kőralakú lukat amibe belefér a két LED lámpa! Gondolkodtam,hogy a két ködlámpa helyére rakjam-e,de úgy döntöttem,hogy arra is szükség lehet még! Egyébként ennek a kerek LED lámpának bazi jó fénye van,nagyon messziről látszik szemből! A linkjét visszább megtalálod! A bekötése pedig piszok egyszerű!
Szevasztok Banditák!Most,hogy a fórumon felvetődött az izzó kérdés a véleményeteket kérném akkor melyik a legjobb ár érték arányban?Kicseréltem én is az eredetiket valamilyen Lidis Tesla /+50%/-os izzókra de nem vagyok hasra esve a Banditom világitásától.Előszőr a tompitottat cseréltem.Mikor egyszerre világitott a távolsági és a tompitott akkor lehetett látni valamivel fényesebb a Tesla,de nem az igazi.Xenont nem merek beszerelni,mert a haver Honda Civicén is az volt,valamelyik Somogyi falúban igatoltatta a körzeti megbizott ,bevonta a forgalmit kapott egy útvonal engedélyt,minusz 30 ezer Ft-ot és egy müszaki vizsgát.Azon még gondolkodom,hogy csak a távolságit cserélem ki xenonra,mert úgyis csak lakott területen belül igazoltatnak akkor tompitottat használok.De ennek igy olyan "mókulás" ize van.Ha találnék valami jófajta izzót azt kipróbálnám.Köszi a segitséget az erő legyen veletek!
Toledo, de az eleje Altea.
Őszinte leszek, fogalmam sincs, hogy milyen lamellában legyen
bizodalmam, mert soha nem kellett cserélnem.
Ezt az EBC-t azért vettem meg, mert olcsó volt és azt írták, hogy
eredeti helyére, utcai használatra.
Szia ! villáshimba csere szelepállítás és ami a legfontosabb Motul 10W40 van egy minimális lánc zörej de 41000 km után ez nem hír.
Üdv!
megkaptad a pénzt?
piti 1!

Neked is SEAT ALTEÁD van? Vagy csak a lámpa érdekel?
Én az Intruderemen is az indexbe építettem be a LED sort.

Ha valaki nem találná, felülről a 6.kép!

http://autohifi-tuning.shp.hu/...
Maxxy
A SEAT-rol tehetnél fel képet, mert én is gondolkodtam valami nappali fényen.
szep lista.
erdekes,tomitesben a gyari es az athena kozott minimalis az arbeli elteres.
a.macifeju tomitesek kozul az egyik asszem tan olcsobb is,de most nem eskuszom meg ra. Tour max lamellekhoz n
incs bizodalmad? olcsobb nem kicsit az ebc-nel.
de amugy a suzuki arak nagyon eldurvultak. Egy karbifutes most 8500 listaaron,mig pl mikor az enyembe kellett,3 eve,4000 volt,azt is sokalltam.
Az első csomagban volt EBC kuplung lamella szett, kuplung kosár
tűgörgős csapágy, egy alátét a kuplunghoz, valamint szimering
a kihajtótengelyhez és a kuplung nyomórúdhoz .
Azután még megvettem az olajat, szűrőt, gyertyát (ez mondjuk kopó úgyhogy itt csalok ).

Most hogy szétszedtem kell még mindkét gázbowden (gyári jön),
egy csomó gumi fitting pl. első indexek tövébe, tank alá stb.
Szelepfedél tömítések, a nagy meg a négy kicsi a gyertya járat köré.
Ezek is gyáriak, nem athena.

Ja, meg tűszelepek a karbikba, még az is... kiülték magukat.
Az idomokat meg műanyagig ledolgoztam, úgyhogy fényezni is illene...
De jó is lenne ha csak egy garnitúra gumi ára ugrana.
Mesélj :D
Nincs, bár ha úgy vesszük egy pár új gumi árát már meghaladja az
idei téli karbantartás.
És ebben nincs 1 darab szezonális kopó alkatrész se, ez a "nem tervezett" része,
amit csak úgy találtam szétszedés közben.
Ok.
Akkor sok baj nincs vele
igen itt meg is találtam ,csak itt fehér,ami meg a benya kúton van fekete alapon lelhető