Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rocklmiki@freemail.hu
Ha megfelelően előkészítjük pár óra alatt készre szereljük.
ment is vissza
a gmailes címedre megy egy ajánlat kérés olajra meg egy két zubehör-re
Az nagyon jó! A Dunántúlon van a motor, nem messze Bajától még a régi szettel tetetném fel adj egy privit hogy lezsírozzuk a részleteket!
jó 400-as? az olyan mint Columbo felesége!
Igen, persze
lassan rendelem az új láncszettet arra gondoltam feltennék egy olajzót, adja magát a kérdés:
összedobnál tavaszra nekem egy lánc-olajzót?
Hatkilóson a tulajt és az általános állapotot.
Talán.
Meg a fesszabot.
Bár azt minden ilyen idős japónál érdemes.
Sziasztok. Egy barátom gondolkozik motorvásárláson, és egy 99'évj. 600-as banditot nézett ki. Egy pár dolgot ha tudnátok róla írni mint típus jellemzőket, esetleg amit érdemes rajta megnézni azt megköszönném.
ja, tavaly próbáltam először, tanktáskába tettem. Tűző napon, az vicces volt.
Tényleg megvan, head up display, vérnyúé plexire.
PIACI RÉST TALÁLTAM
húzok is a szabadalmi hivatalba
Monnyuk a motech tartó nem engedi meg a vizszintest.

De le... megyek a többi után oszt majd kilyukadok valahol.
Te, nakedem van.77centis fesztávval. Olyan szögben rakom fel, amilyenbe akarom :D
Szinter...előtte homok.
Ahogy a gyárban.
De lehet lesz@rom
Ilyen verzión már túl vagyok. Két hibája van: egyrészt ezt a kormányra kell felszerelni, tehát a gps vizszíntesen lesz, így a nap egy az egyben rásüt. Másrészt a plexi is árt a fényerőnek. A kettő együttes hatására szart sem lehet látni a kijelzőn. Na persze ha egy spéci garmin vizálló motoros gps lenne, annak látszódna. De ugyebár azt meg nem kell belerakni ilyenbe
A vízállóságot én egyszerű folpackkal oldom meg. Egyszer áttekerem a kütyüt és kész. Tesztelve.
Festeni nem érdemes mert lepattog,koszos lesz és nagyon nem látszatos.
Amúgy sokat dob az összképen.
Majnem vettem valami BF-akito kabátot..............csak a legnagyobb is szorított.
Azóta meg ha évi 3x rajtam van a cordura sokat mondok.

El kéne adni.
Ez sárga, de majd piros lesz. A rugója.
Nem lesz vám, mert ismerős behozza.
A haveron? A visszapillantóban? Nem tudom, nem hiszem valami olcsó shoxos
Ja és ha szerencséd van nuku vám.
Bár én 96-ért lőttem egy KBY-t.

Igaz az árányszínű.
Valami ilyen van.
Csak az motech-es.
3 éves vagy régebbi,karcos,mattulós a műanyag fedél és mivel kicsit nagy bele a gps így srégen ráncolódik.
Ergo vicces mikor déli napnál menet közben 80-al a kezemmel árnyékolva sasolom odahajolva.
Még a szezon végén elkészült és teszteltem is: mivel tök függőlegesen van a kütyü így bárhonnan süt a nap tökéletesen látszik a kijelző. A mini usb töltővel viszont szívtam sokat, akármit csináltam mindig elmozdult a kábel és nem töltött. Berágtam, szétszedtem az egészet és fixen kivezettem a hátlapra két érintkezőt, amin keresztül lehet tölteni. Tiszta garminos lett, high-tech Már csak a bölcsőbe kell elvezetnem a naftát és akkor aktív töltős bölcsőm lesz
Bf desert kabát?
Én vettem egy ilyet
A héten itt lesz.
Meg egy gixer k5 rugóstagot, 40 dolcsiért
Hát a 80-100 méterre lévő jobbos kanyarról a gyalogalopp aaaaaaaaaööööööööaaaaaaaa felirata jut eszembe ha továbbmész egyenesen.

Amúgy jó kép simán.