Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem égetsz mellé más lámpát akkor nincs gond. Nappali menetfényt csak magában és helyzetjelzővel szabad égetni. Szóval szabályosan majdnem értelmét veszti motoron az alkalmazása.
Nekem a kerek LED-es változat van beépítve a SEAT-om elejébe! Teljesen legális EU szabványos nappali menetfény! A rendőr sem szólhat érte ha az előírtaknak megfelelően van felszerelve!
A motoromon nem ez a változat van fent,de hasonlóan erősen világít!
Mellesleg tisztelt kollégák:a LED lámpának nem is az a lényege,hogy láss vele,hanem,hogy téged lássanak! Legalábbis a nappali menetfény lámpáknak! Nekem még egy rendőr sem szólt,hogy miért viládítanak ezek a LED lámpáim! De egyébként is leszarom! A lényeg,hogy a sok idióta barom minél hamarabb vegyen észre!
Nekem ez be van építve az indexbe, úgy mutatósabb!
Én csak nappal használom a kiegészítő fényeket, mert olyan, mintha egy űrhajó szállna le
Ne motorozz sötétben.
Túl vagyok rajta....
Projektoros Bandi típushibája, hogy időszakonként szét kell szedni a projektort, mert a lencse belülről elkoszolódik. Tisztítás és.....-jobb volt, mint lett
Nekem a hűtő két felső sarkánál ledes van (Tesco, 5e Ft), a láthatóságot nagyon jól növeli és nem bántó a forgalom többi tagjának a fénye. Maxxynak is hasonló van.
És, ha a rendőr kolléga baszogat, megmondom neki, hogy basztassa azt, aki felhajtott rendszámmal és gumi nélkül motorozik. Ne azt, aki láthatósági ruhában kivilágítva szépen közlekedik.
Najakkor!

ezek nem kifejezetten ködlámpák, amik most a gépen vannak. Inkább iszonyat zavaró szúró fények. A teljesítménye nagyon jó. Sötétben nem motorozom. Arra ott xenon. A projektoros Banditnál az is elég kevés....
Szóval ezek csak a láthatóság miatt vannak. A ledes ennek a helyére tenném. Az izzósak iszonyat nagyot világítanak csak 110w-ért cserébe. Ezzel szemben a ledesnek is zavaró a fényereje de max 5W oldalanként. Kímélve ezzel a generátort.
Tehát csak a nappali láthatóság miatt szeretném.
Letörött egy idő után. Túl hosszú vékony cső végén nehéz lámpa, a túlsó végén egy ponton megfogva (blokkcsavarhoz). Előbb utóbb eltörik (eltörött) tőben a rezgéstől.

" előtte fél méterrel szép világos van"
Motornál is dettó
csináltál szép konzolt a másiknak.
Amúgy a kocsin van gyári ködlámpa, tök jó, előtte fél méterrel szép világos van
A ködlámpa semmire se jó, max kempingben a sátornál világítani. A motor környékén jó világos lesz, de messzebb előre még rosszabbul látni, mint nélküle. Én is leszedtem és vettem rendes fényszórókat (Hella FF40), már csak helyet kéne találni neki.
Az első rendőr megzsanettoz, de felőlem.
Mi a baj a ködfényekkel?
Hát ha LED-es, akkor dísznek jó lesz.
A meleg vulkanizálás a legjobb csak nem sokan csinálják
A kerek verzsön.
http://www.kepesmotor.hu/lampa...

Szerintetek? Asszem ez fog felkerülni.
Nekem javítottak gombával is, meg sima folttal is. Mindegyik jó volt. Bár a gombásat hamar lecseréltem (~2000km), de nem a gomba miatt.
Azt hittem, a meleg vulkanizálás a jó, de akkor ezek szerint ez a tuti.
Gondolom az anyag összegyógyítja a gumit, meg a gombát, plusz a levegő nyomása is rányomja a tapaszt a gumi falára.
Igen, a gomba a jelszó.
az a nyerő
Király!
Holnap rakatom fel.
Azt mondták, úgy javítják, hogy valami gombaszerű valamit belehúznak, és valami anyaggal bekenik a belső felet.
Azt mondták, ez a hidegvulkanizálás.
Így a levegő nem jut ki, és a jukba lesz egy gumi, így a nedvesség, meg a szennyeződés nem jut be.
Ez így szakszerű?
Elfér, nekem is 170-es van fenn.
Így vettem a gépet anno, azóta nem cseréltem kisebbre.
el!
Na megjött a Pilor Road gumi, kurva jó, meg szinte új, puhának is érzem, csak nem néztem meg, hogy ez bizony 170-es.
Ez jobban tetszik, de szerintetek elfér a kisbandin a 160 helyett?