Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oldalt a lánckerékhez vagy kicsit hátrább középre?
Kislánckerékhez jobban vonzódnék csak az pörög mint a barom..............igaz műanyag ergo ha elropogtatja simán kiköpi.
1 tű és előre, a germán szokás szerint hátsó lánckerékhez szerelt olajzótű sztem bűnronda
a két tűs megoldásnak (már) több hátrányát látom, mint előnyét. otthoni (suftni) körülmények között nem lehet úgy kialakítani, hogy az osztás utáni két ág hidraulikai ellenállása azonos legyen ezért a kisebb ellenállású ágon fog csöpögtetni a rendszer. a sajátomat mostanában tervezem kéttűsről egytűsre alakítani
látod csak ennyit tudott kinyögni,"EHE",lefagyott az arca
sose volt meg ilyen jo ;-)
Nos tudom,felmelegítve csak a töltöttkáposzta a jó de mégis.
Láncolajzó...............

1 tű,2 tű,nagy vagy kis lánckerék?
Csak azt ne mond hogy jó volt....
Ehe :D
ez mai felvétel
ilyenkor is a nyárival mentek?
akkor remélem nekem is beválik. köszi
mi a megfelelő guminyomás? 2 elöl, 2.5 hátul?
BT23 az alpokban, eddig jó.
jo a sima pr ;-)
Atek
Nekem az volt, most is éppen ugyan arra cseréltetem az elsőt. Csak jót tudok mondani róla. Egyedül a megfelelő nyomásra kell figyelned, arra érzékeny kicsit.
nekem az van és nem csalódtam benne.
Az örömödnél már csak az eladó öröme lehet nagyobb
Hogy ezt miért nem vásárlás előtt kérdezted?...
Sziasztok!Sikeresen vásároltunk egy nagyon jó állapotú 400 as banditot.Nagyon szépen jár a motorja jól is húz a gondom csak az lenne hogy amikor eléri az üzemmeleg állapotot kicsit zörejesebb a gép nem blokkhang semmi kopogás,én szelepzörejre gyanakszom de aki jártas ebben a dologban és már találkozott ilyen problémával annak megköszönném ha lenne egy pár ötlete amit megosztana .A moci 99 évjáratu VC típus előre is köszönöm.Üdv Tomi!
Mert szarul csináltam meg.....elsőre a gomba mellett eresztett, kemény gumi volt.....másodszorra jobban átcsiszolva és tömítőanyagot használva jó lett....
Keresd Brian-t a gumitopicban, de vannak ott más használtgumisok is....Brian-től 15 körül igen jó gumákat vettem eddig, de mástól is 10-ért kaptam jót....szerintem postázik is.
Miért nem lett jó a javított gumi?
Ha 15 körül találsz szinte újat, javítás nélkül, ami nem túl öreg, azonnal vevő vagyok rá!
Én nem találtam, eddig ez a legjobb állapotú, csak ugye defektes
Itt találsz olcsó,jó gumit.
http://e107.pumigumi.hu/page.p...
Lehet javítani, én is csináltam párat és eddig egy nem lett jó belőle.....
Nem ér annyit...ez kb 4 rugót ér így, javítva 8-10.....amúgy 8-10 körül már teljesen jó javítás menteseket lehet kapni....15-ért meg gyakorlatilag újakat....
jo vetel,de figyelj,hogy gombaval csinaljak ,ne kukaccal.