Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali. a BT 23 használ itt valaki? ilyet vettem ujjat.
Nekem is michelin pilot van,elöl,hátul.Tökéletes.
Nem dobnám el miatta, bár még nem volt javított gumim, de eddig senki nem mondta, hogy a defektes gumiját csak ezért kidobta.
Én is rá gondoltam.
Egyszerűen csak a típusról nem hallottam jókat, ezért gondolkodtam, de ha ti itt ajánljátok, akkor nem gondolkodom...
Mégis féláron van egy újhoz képest.
Ha ez a gumi a tied lenne és fent lenne a motorodon, eldobnád ezért? Nekem volt ragasztott gumim szintén szög semmi gond.
Vidd el baján a kisgumishoz, ha javítható (valszeg az) Ő korrektül megcsinálja. Egyébként jó vételnek tűnik
Na szerintetek?
Látom a kép nem került fel, megpróbálom újra.
Ezt a gumit kapnám meg 15-ért, szinte új, de kapott egy szöget.2011-es gyártmányú. Nem tudom meg merjem-e venni.
Biztonságos lesz a javítás után szerintetek?
Ha lefotózod, megköszönöm!
hogyne persze ...
ne fujd rá a láncsprayt
A 650 is eleg hozza. Eros emelkedo es a gyorsitaskor a hatso kerekre nehezo sulyom ellenere is eltekerte az ujszeru pr2 hatsot.

Szakado eso (az orromig nem lattam), az uton folyt a viz, eppen egy FJR-rel akartam lepest tartani. Indulaskor 1-es nagygaz es ugy 50 utan siman eltekerte a kereket.
az!
lefotozzam hogy nez ki 10e km utan? ugyis megyek motorozni..
És neked a sima, keresztbe csíkos road 1-es van?
nem tudom,mifele gazkezelessel kell megcsusztatni a roadot.
a masodik van fent hatul,az elozo 190es volt,az nem tetszett,most rendes 180van.
ket referenciaval tudok szolgalni.
1 a hungaria koruton probalgattam ket fokbam,esoben,6000nel meg nem kapart meg kettesben.
2 egyik reggel melo elott ugy belemelegdtem a.pilisben a dontogetesbe,hogy elobb a labtarto karcolt,aztan elhajlott a valto ;-);-);-);-)
Újra gumi kérdés..
A sima michelin pilot road-ról mi a vélemény? Sokan azt mondják, hogy csúszik mint az állat. Használ valaki olyat?
Tényleg annyira kemény, és rossz gumi?
A régebbi, nem két komponensűre gondolok.
Még egyet kiemelnék. A bimmerek nem annyira otthon szervizelős motorok. Sok szenzor akad már ezekben is, aztán egy egyszerű fékfolyadék csere után lehet kamillázni, miért lett karácsonyfa a műszervalból

Ha nagy kell, ezt ajánlom:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_s_bandit-604161
0

Kb 25 e kilométeres kora óta én szervizeltem, megkapott időben mindent, korrekt srác a tulaja.
Nekem ez még mindig nagyon tetszik.
Ennél jobban csak az FJR
"A mai hirlevellel jott motorok"

Ekkora hatást tett rád a Liberty? :D
Nagyon köszönöm a kimerítő választ!

Azt mondja, neki csak 1000-es feletti moci kellene, 600-al már motorozott sokáig, és kevésnek érzi.
Igen k1200rs, fekvohengeres, "flying brick" (flyingbrick.de).

Az ujabb szeriaja szebb, azon belul is nekem a k1200gt-re fajt a fogam regebben. A tipus alapvetoen a regi k1000-1100 sorozat elemeire epult (pl. kocka BMW rendormotorok), a korat leszamitva ez meg a vanbenneanyag elven tervezett jo technika. Ez a hatranya egyik is, hogy baromi nehezek.
Jol felszereltek, mert markolatfutes, fokozatkijelzo, ABS, a gt-nel motoros plexi, gyakran ulesfutes is jar a 10+ eves motorhoz. Van benne mindenfele lever, valoszinuleg jot lehet vele fordulni, jok a fekek is rajta.

Hatranya, hogy nehez, a regiek 170-es gumin mennek (az ujabb szeria mar 180-on). Raulve az eleje hatalmas, a labtarto nagyon fent-hatul, kozel van (kevesebb a hely, mint a k5 utani Bandin!) viszont az eleje messze. Orangutanoknak biztos kenyelmes.
Bukogomba vagy barmi vedelem nincs ra, a legkisebb eldoles utan lehet idomot javitani (kb. a fel motornyi az idom), alatta a szelepfedel, masik oldalon a forgattyushaz "olajteknoje" (ugye itt elforgatva a motor). A tipus hazai ismertsegere jellemzo, hogy mikor erdeklodtem esetleges bukogomba utan kb. 3 percig magyaraztam az ertekesitonek, hogy igen, volt ilyen tipus is, igen sokaig is gyartottak. Max. o is a wunderlich katalogusig jutott ezek utan a segitsegben. Mindez a Vaci uti fohadiszallason tortent.

A konkret motoron talan ultem is (arultak meg egy pirost is). Also hangon ket eve aruljak, A hirdetes sorszama 4220707, a tavaly majus-juniusi sorszam kb. 5800000, ki tudod szamolni. A mai hirlevellel jott motorok 6540000 korul jarnak. A srac az angoloktol hozott be motorokat, ahogy nezegettem oket a kereskedesben nagyon sok somart volt, ami miatt elegge elhanyagolt kinezetuek voltak atlagban a motorok.

Ha esetleg kisbandi is jo a tesodnak keress meg. Ha ez a kereskedes fele jartok meg is tudjatok nezni.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/bmw/bmw_k_1200_rs_szezonvegi_akcio-422
0707

Erről a motorról lenne szó.

Ez szerintem olyan, mint amit te linkeltél.
s4 is van fekvohengeres a BMW-nel, az van kb. korban es arban a linkelt Bandithoz, azert kerdeztem.
http://www.rbracing-rsr.com/tu...

K1200-bol volt fekvo es volt "allo" (erosen eloredontott) hengeres is.