Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az asszony azt a nevet adta ennek a képnek, hogy :
"..A Végtelenbe és tovább!.."
Jó a tartó.................bár napfénynél szart se látok a régebbi wayteq-emen.
Igaz nekem parasztosan egy zipzára tokban van.
Nem.............de eccer egy sárga megállt előttünk a buszmegben és majdnem felszálltam rá.
Nem is olyan ronda
Ronda Bálna
Csak lenne már jó idő
Viszont hosszas szenvedés után elkészült végre a fix gps-tartóm. Nagyon cool
Ne viccelj, dehogy bántottál meg
Speciel ki van találva a helye,be fog férni visítva.
És ennél lustabarátabb nincs.
Potméterrel állítható cseppszám,kapcsolóval esőmód dupla cseppszámmal,üresben nem csepeg,leállítva nem csepeg.
Oszt nem lesz 20e az egész.
És semmi nem fog látszani.

DL-en tényleg tökmindegy mert a kinézetén már nem lehet rontani.
Az istenért sem akartalak megbántani, félre ne érts!
A szépséget és a praktikusságot nehéz összehozni Én nagyon lusta vagyok, nekem kellet nagyon olcsón egy kész termék, amit csak felrakok és működik. A Loobman ezt teljesíti. A kinézete nem érdekel
Gondolom annál is az olajzótűt el kell helyeznem valahova?
Vagy csak elég a tartály felszigetelőszalagozása és az olaj tudja hova menjen?

A többinek meg megvan a helye.

Csak a hátsó lánckerék nem volt szimpi mert látszik a kisláncnál meg bizonytalan voltam hogy elég e 1 tű.
A kettőnél bonyolult lenne a felfogatás.
Ha 1 van egyszerűbb ergo kisebb eséllyel esik szét és kisebb az esélye a bedarálásnak.
KB ennyi a dilemmám.
Nem akarok senkit megbántani, de ez a kívülre rakott láncolajzó szerintem egyáltalán nem szép, sőt...
Mikir az enyémen úgy elrakta, hogy eddig senki nem találta meg amíg meg nem mutattam.
Vegyél Loobman-t fillérekért. 3k-t mentem a szezon végén vele, tökéletesen bevált Ezzel nem kell bajlódnod, hogy mit hova rakj
A profeta szoljon beloled, legyen felesegednek sok orome benne.
a 250/400 -ak tobbsehe tobb hajhullast.okoz,mint elmenyt
Nekem két tűs volt elöl, de az élet megoldotta. A laza lánc ledarálta az elosztóig, ezért egy tűs lett belőle.
Azóta tökéletesen műkszik.
Köszi az infot!Nem aggódom bármi gond is lenne olyan probléma nincs amit nem lehet megoldani én azért optimistább vagyok tanulómotornak vettük a nejemnek minden eredeti rajta és én ezt becsülöm.Az alkatrészeket még ha eredetiről is van szó,mindent lehet rendelni akár japánból is van rá keret ezért nem aggódom csak érdeklődtem, hogy tudna valaki esetleg infózni hogy mégis mire utalhat ez a kis zörej.
http://youtu.be/8PHCr7pKFrU filmet![/L]
Ne csak az én nyálam csorogjon
Meselj ;-)
A mac-on kivul nem is volt.fent mas,tevedek¿ ;-);-)
Gumi:mindegyik más,rá kell érezni a határaira és annak megfelelően hasznáni.......függ a terheléstől,hőmérséklettől,guminyomástól,aszfaltminőségtől..
......uaz a gumi is sokféleképpen tud produkálni.....
Személy szerint továbbra is fenntartásaim vannak a Michelinnel,hogy Mikirt idézzem "Aki a macadamot legyártotta az bármire képes".....
Igen, átkúszik.
A pr2-az nekem is úszott vizen gázra, 4500-tól 3-ban is. Nem is értettem, azt többször kikiáltották az űber vizes guminak. Tény, a profilja sportosabb a roadnál, könnyebb billegtetni 100 felett.
Az meg, hogy hátul meg-megúszik, nem számít, elöl ott a Power :D
Nem akarlak gyozkodni, alattam indult el.
Szakado eso, az uton lefolyo viz (nem egyenlo vizes uttal!) es lepadlozott egyes fokozat.
Vágom.

Elég 1 tű mindkét sor gyűrűhöz?

Átkúszik az olaj?
oldalt a kerékhez, mint a képtáramban is látható.