Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit szóljak én a 4000 forintos lengővilla tengely zárókupakommal?
Egyszer ha Baja felé járok beugrok a sugóba..hátha tudok túrni egyet, mert hogy ennyi pénzt nem fogok kiadni egy kis műanyagdarabért, az tuti..
Már rég nem olcsó a japo sem europában.
Ez a piac csak reklám és innovácio nekik nem üzlet.
Lehet finom dolgokat kifejleszteni és van marketing hogy az indiai nyálcsorgatva nézze az aktuális csodát majd megvegye a zanzásított 300-as verziót.

Amúgy ahogy néztem nekem az Armstrong szett talán 45e-be kerül+pk.
Kérdés hogy kínai e?
Hozzáteszem, a suzuki elmehet a devlába az alkatrészárakkal.
A kormányrögzítő csavarjain van a kis krómos műanyag takarókupak.
No, egyet elhagytam, pont jött suzuki pakk, kértem egyet.
890 forint volt!
Összehasonlításképp a cbf 125-re kértem két spéci gumialkatrészt, a tankrögzítéshez meg a fejidomhoz, 500 ft volt a kettő, 22 óra alatt meghozták.
És a csúcs, ismerős most vett új féktárcsákat az FJR-re. 93 e a kettő. De gyári, boltból, számlával....
EBc van újban, szerény 108 ezerért párban
Értem..... hát akkor lehet bontó lesz belőle! Csak hát szerettem volna újat! :/
Itt Tibinek, Sikinek van ilyen tárcsája a nagybandikon, asszem az egyikkel volt már baj. Én ilyenekkel nem mernék próbálkozni, mert ahhoz csöppet drága, de Te tudod.
megkaptad a lét?
http://www.ebay.com/itm/suzuki...

ilyenre gondoltam szerintetek?
Szia az SV fórumba feltettem a leömlő képeit.
Szerintem kis banditból nem egy darab került a hazai bontókba.. lehet hogy érdemesebb lenne "túrnod" használt de gyári tárcsát
650 K7-esre keresek Vízhűtőt, használt is jó.
Ha valaki tud, azt meg köszönném.
Hát ez tényleg nagyon megéri...
szurkolok, hogy meglegyen meg...
ezt figyeld :)

Szerintem ez megéri ,erre rögtön rakható a doboz platni nélkül.
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Ok. Várom a képet. Nekem egyszerü dolgom lesz, mert a ködlámpát kispórolták belőle.
sziasztok tanácsot akarok kérni! Bandit 400 VC Esedékes lett a féktárcsa csere és fékbetét is! A féktárcsákat ebay-ről akarnám rendelni olyan 40-60 között találtam már. Mi róla a véleményetek ezekről a kínai cuccról hogy bírja? és milyen fékbetétet vegyek nem vagyok az a vad motoros! Köszi előre is a tanácsokat
adatlapomon van mail,kuldd el odaa cimed!
MOL Dynamic Moto 4T Racing 10W-50
Erre gondoltál?
Ami melyik?
A MOL nagyon jó, de ne ezt hanem az 1-el jobbat vedd meg...
Mol dinamik moto 4T street
A suzuki d-ben használtam, és jó volt.
Több márkásabb olajról hallottam, hogy hamisítják, hát ezt legalább nem.
És ráadásul olcsó is! lehet találni 1000Ft/liter áron, ami azért nagyon jó, és gondolom a ráírt specifikációkat maradéktalanul teljesíti.
shox -ban kapsz rá..monorack karokat..
Csak egy kérdés....milyen olaj?
Még egy kérdés...
Ha egy 10w40 es motorolaj az alábbi specifikációkkal rendelkezik, megfelel a banditba?

JASO MA2; API SG
Nem mintha 200-al szeretnék motorozgatni a 600-as gépemmel, de miért lehet az, hogy az enyém 160-170 nél bizony elfogyogat, a gyári adatok meg 200 fölé mutatnak?

Szerintetek ha hátra 170-es gumi került, a guminyomáson kell valamennyit változtatni?