Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az aki fizet vagy amelyik alkudik..............Me nálam nagyon tunnak............Én már úgy írom ki az akciót is hogy ugyis még próbál.

Mostanában nem nagyon van....Kihaltak?
Meg a fizető,nem alkudozós.
Én meg azért írom!
Csak az elégedett vásárló a jó vásárló!
Köszönöm, nagyon rendes vagy, de én tényleg nem ezért írtam.
Valamiért nem tudom meghúzni az üvegeken a kupakot rendesen.
Azt, amelyik teljesen kifolyt, azon meg egyáltalán, valamiért azonnal visszalazul.
kosz,de ilyen tavra es idore max ketten, anyaval hatul ;-)
persze
Hát nyár az tuti lesz.
az lenne.. de folytatom az egyetemi tanulmányaimat, úgyhogy '13-'14-ben nem fog menni ezekben az időpontokban.

Nyár lesz... ha lesz.
Már előre félek.
Remélem nem kell egy évben 2x fényezteni szegény motort.
Csak nyugodtan dobáld lefelé a kilókat,hamarosan 2 keréken kell szerepelned!
Én olyan nyugodt vagyok mint egy 60 éves buddhista szerzetes mikor aludni megy.
Osztrák69-es-bled......bovec-kobarid-mangart (szeptemberben 5 eurót kértek a behajtásért)....mindenképp legyen benne,onnan már nagyot hibázni nem tudtok!
Azért szép a csapattól,hogy mindenki izgul a túrátok miatt,miközben senki nem lesz ott!

Kellemes a görög terved,májusban vagy szeptemberben ideális.....
Nem a teljeset kell megcsinálnom. Mert arra van más. Nekem a pontok közötti legjobb motorozós útvonalat kéne összeszednem.

Annyit kaptam meg hogy végig élvezetes utakon menjünk, autópálya nélkül. Úghogy igazából a térkép, meg a google panoraimós képek szerintem bőven elegendőek.

Szerintem boldogulni fogok vele.


Egyébként meg ennyi cím teljesen felesleges. Ha van baj meg lehet kérdezni helyi embereket valamit ott az internet. Mindenre úgyse lehet felkészülni, éppen ezért felesleges is.
..vagy tankolás közben oda sétál cigivel a pofájában, hogy várjá' tesó, ne szállj le, majd segítek tankolni és már nyomja is bele a pisztolyt a tanknyílásba..:-D
Van egyáltalán bármilyen katalógusod, fényképes útleírásod szállásokról, látnivalókról, nyitva tartásról, árakról, felszereltségről, látogathatóságról..? Tartalékban szervizek címe, út közbeni gumisok egyéb ilyenek..? :-D
........cigiznek,pofáznak..........na ezt a rész lehet terroruralommal leredukálni.

Csak akkor meg lázadás lesz és hajó alatt áthúzása a vezetőnek.
Kaptam sarokpontokat és igényeket. Ami alapján előállok majd több variációval.
Lesz egy olyan ami ugyan minden igény kielégít, csak éppen nem lehet normálisan megcsinálni mert kurva hosszú lesz annyi napra, lesz egy olyan ami a táv miatt több napos lesz mint szerették volna és lesz egy olyan ami nem megy le a tengerig, csak a hegyekben lesz de ki lehet hozni 2 éjszakával is.

azt már az elején sejtettem hogy az alapelképzelésük nem hibátlan.. de szerintem ők is
Most cél nélküli száguldozást tervezel, vagy motoros túrát..? Három napra 1400 km-t, úgy hogy meg is akarsz nézni valamit, reggelizni, ebédelni, tankolni, vacsorázni is kell, sőt! technikai hiba is biztos lesz, tehát a lehetséges menetidő alatt egy kurva nagy céltalan rohanás lesz az egész. Felkeltek reggel, meg kell reggelizni, kávézni, mire összeimádkozod a csapatot és elindultok.. Ha rutintalanok, biztos rövid időn belül tankolni is kell valakinek, közben cigiznek is meg pofáznak..:-) stb.. És így szállnak el a 15-25-30 percek.. Ebéd min. 1 óra hossza, mire fizettek is, aztán mire a szállásra értek, már hullafáradt mindenki egy jó sörözéshez..
Csináltam 2 évig, tapasztalatból beszélek..:-D




Megkértek hogy tervezzek megy egy túrát...Egy hétvége lesz rá (a túrára).

Veszprém Őrség Graz Bovec és a tengerpart fix pontok.. ha magamnak csinálnám nem szaroznék ennyit. Azt néztem hogy 1400ból szépen meg lehet csinálni.. de az 3 napra lehet hogy sok olyannak aki nem olyan elvetemült mint mondjuk én..
Nekem csak a "vizes" drótpostád van meg, mehet arra az email?
Akkor jelentkezz rá!
Februárban nyit a honlap ahol ezek mind-mind fent lesznek.

Ebbe benne van az én túravezetői díjam is
Max 7 motoros lehet a túrán, nagyjából egyenlő erőviszonyokkal és motorozási tudással... Ha csinálok valamit az legyen kőkemény és precíz.

A jelentkezési feltételeket elküldöm szívesen.. meg a szabályokat és elveket. Hülyéket ki akarom zárni ha jönnek rendes motorosok is
Huhh kb nagyon naggyából ahogy néztem.(pontosítok)

2500 Km-el kalkulálva 5-6 motorral és a saját gép bevetésével.

KB a gázolaj 100000 (450 Ft-al kalkulálva) komp 100000.

Pályadíjra és apartmanra még rá kell feküdni.

A rhinoturs egy üzleti vállalkozás nagyobb autóval és 14 motorral gondolom nem olcsó szállással kalkulálnak az árakat nézve.
Ergo természetesen drágább.
Te, valahol nincsenek meg leírásaid a túráidról(milyen út, milyen város, milyen látnivaló, hotel cím stb)?
Mert pl egy ilyen sok napos görögországot ennyi pénzért megjátszanék.
De én biztos gazdagnak látszom, mert a mások által megénekelt szállásárakon és soha sehol nem tudok megszállni, sima csöves ** hotelekben sem.
Na jó, kivétel a tátra.
Rhinotoursosok szardinia-korzika túrája már betelt... és ott az összes költség 1600 euro/ motorra jön ki.. 7 napra és 2500 kilométerre.

Nem semmi...

(jah és betelt a túra úgy hogy 14 motor megy)