Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekünk kb jó lehet a sima áram-korlátos kínai 10-15 ezer Forintos cumó.
Felület szerelt LED, úgynevezett SMD. NAgyon jól tudnak világítani. A baj ott lehet, hogy a LED-eket a rajtuk átfolyó áramerősségre méretezik. Ha nő a feszültség, nő az átfolyó áram is és töknkre vágja a LED-et. VAgy nem húzzák túl és akkor ugyan nem megy tönkre de nem is világít nagyon, vagy határértékre húzzák és akkor qrva jól világít de könnyen túlléped vele az áramot.
Ezért a neves gyártók egy olyan okos áram korlátot tesznek a ledekhez, ami sznkronizálja az áramot rajtuk és egy bizonyos frekvenciával szaggatja is, hogy iszonyat nagyon világítson de nem húzzák túl. Na ilyeneket látsz az új generációs Audikban.
Sajnos ezt meg kell fizetni...na ez 40-50 ezer/ pár.
Na, akkor én meg kipróbálom a philipset, mert azt még nem próbáltam.

Bár nem ide tartozik, de köszönöm, a gumi idén tárgytalan lesz.
Most gurul rá a gumi ára egyéb alkatrészek formájában.
Tungsram Megalight Ultra Xenon (Tesztgyőztes a Ring Ultra Xenonnal fej-fej mellett)
ennyire nem értek ehhez se,de amit láttam öreg autókon,jobban látható volt mint az eredeti fényszórójából kilépő fény,sokkal feltünöbb nappal ez a ledsor mint az eredeti

nem az a hagyományos ledekből van ez a sór,lapocskákból áll,nem látni olyan hagyományos ledet ebben a szallagban

majd megpróbálom lefényképezni azt felteszem ide,de Te lehet láttál már ilyet,és tudod miről van szó
Te, az első webshop 2600/pár árat dobott ki.
http://autofejlesztes.hu/izzo-...
Izzók párban, azt írja.
Ha tényleg darabja ennyi, akkor marad a breaker plus, bajom nincs vele
Egy ismerősöm mindet végigpróbálta, a Philips Nightguide-ra esküdött, hogy bár nagyon drága, de rendesen világít
? Az elég jó ár érte, én 3000 körül vettem az egy darabot nyáron.
Kíváncsi leszek a véleményedre.
Amúgy mi a volt a kis zörej, az megoldódott?
Igazán komoly led teljesítményt minimum áramkorlát elektronikával lehet elérni. Led csíkokkal nem nagyon szabad foglalkozni. Márkás gyártók termékei inkább a jobbak. Hella, stb...
Sajnos árban kb 15-40 ezer Forintig van párja.
És, hogy még szabályosabb legyek és nekem egy relé leválasztja a tompítottat, ami xenon és menet közben nappal csak a reflektor és a szúrók mennek a hűtő oldalán.
hmm, 2500 párban, kipróbálom.
A night breker plust ennél azért jóval drágábban veszem.
Nekem mondjuk bír két évet.
Tudom, hogy van hozzá minden, gyáriban is, utángyártottban is.
De Isten bizony egyetlen példány fordult itt elő a 7 év aktivitásom alatt, Fhox kollégáé, ami tartósan jól üzemelt, az összes többit csak szerelgették folyamatosan, és sosem lettek jók.
én is a láthatóság miatt nézegetem a fényforrásokat

nemrég felfedeztem itt nálunk a benzinkúton szallagban kapható felragasztaható ledcsíkot,ki is faggattam egy srácot ennek szereléséről és ragasztási,felhelyezési technikájáról
két féle létezik itt, sürübb ledek ill.kicsit ritkább,méterre kapható,minimum három ledet kell választani(3-6-9db csak 3-avl mükszik) majd kis forrasztás,ragasztás,bekötés és már müködik is

mostanában egyre több idősebb autón látni ezeket a világító utólagosan "felszerelt"ledsort,nagy valószínüséggel én is ezt fogom alkalmazni a láthatóságom miatt

nézz körül, hátha találsz ilyet felétek,ha nem ,segítek innen beszerezni ha érdekel
A nyáron pont ezt cseréltem le a motoron a RING-re.
De máshol mindenhol még ez a GE van (kocsi, család többi járműve).
Halogén fényszóró izzó H4 GE Megalight Ultra +90% 12V 60/55W
Nekem ez a típus volt a régi vasban, és az autóban is ezt használom, élettartam max 1.5 év de az élmény nálam meghatározó volt mikor elsőnek felkapcsoltam! :)
Tudom kicsit piár szaga van, de ez a termék meggyőzött és azóta sem láttam jobbat!
Igen, H4.
Pont ezt kezdtem leírni én is, de aztán lerövidítettem magam,
mondván felesleges érvelni bármivel is, a lényeg nem változik.
Sok féle izzót próbáltam, ha kiég a night breakered, akkor ajánlom
a RING Xenon Max-ot. "Szerintem" nagyobbat világít.
Igazából nem izgulok miatta, csak elképesztő, hogy mennyire nem értenek egyet a javítási módszerekben a gumisok.
De a lényeg, hogy kész van, és fasza
Köszi a jókivánságokat.Megoldódott a probléma ,mint korábban írtam minden van a mocihoz ami kell, így is történt igaz nem japánból csak innen austriából de az alkatrész eredeti japán . Ma elkészült jobb mint újkorában köszönet a szerelőnek aki nagyon korrekt volt.
Azért üdv!
alabalazs!

Ne foss! Nekem már a harmadik ilyen belülről folttal megoldott guma van fent! Kis szögnél-csavarnál semmi gond nincs vele!
RedOne!

Szerinted! Szerintem meg hülyeséget beszélsz! Már bocs...szerintem!
a fejidomos gorvevazasban sima h4 van?
en sem latomertelmet a sikuveges egy szal kereklampammal.
tettem bele egy night breakert,nappali feny van azota.
Felkerült a gumi...
Nem gombával, viszont meleg vulkanizálással, állítólag ez a tuti.
Remélem jó lesz, 3000 a javítás+ a csere.
Szerintem mindenhogy értelmetlen.
Én is győzködtem magam, hogy vegyek ilyesmit, de...
Városon belül ha kell felcsapom a reflektort, az telibe kapja az szgk.-k
szélső tükrét, és tök felesleges bármilyen más lámpa.
Magasan leszarom a szabályt! Az életem többet ér szerintem!
lamb!

Nyugodtan megveheted! Világít,mint a barom! Nekem úgy mint Csabunak a hűtő két fölső szélére van felfogatva két csavarral! Énnem a kereket ajánlanám,az autómon az van,de szerintem a vasra a másik jobb lenne! Agyalok én is,hogy a hosszúkás változatra kicserélem a mostanit,mert állat módon világít pár wattal!