Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kilós áron nagyisütit átveszek....Utána eladom a környéken éttermeknek.
Majd megdumálom.
Bár titkos és mindíg elfogy.
Nem értem mért.
Nekem már sajna nincs hol lebszelnem

De ha van valami leeső a nagyiéból arra rárepülnék Zolikám!
És a nagymama az irtó finom sütinek köszönheti hogy állandóan ott lebzselek.
Köszönöm, bár most pirulok kissé!
Ettől függetlenül én csak a korrekt és emberközeli kereskedelemben hiszek. A Flegma hozzáállásnak befellegzett .
Meg anno én is ezt kaptam , és emlékszem mennyire jól esett.
A Suzuki Hollós például 3 új motor vásárlásomat köszönhette annak hogy a Mamutban lévő boltjukban az értékesítő hogyan állt a dolgaimhoz...
A szerelő akinél a motorom időszakos dolgait végzem, ő is a korrektségének köszönheti hogy más nem is nyúlhat a géphez.
Ja és még annyi,hogy korrektségből 10-es skálán 10 pontos vagy!
Köszi!
Akkor ezek szerint nem annyira jó.


Munkába jövet bementem még Rawrat barátomhoz,rápróbálni az sv-re a plexit.Olyan mintha rá öntötték volna.
Neki is fog kelleni!

Zöldi.
Este 10 körül ott vagyok
Ja..Bocsánat a többiektől!
Fityoval az Plasti Dip-ről beszélgettünk.
(Youtube-on videók)

Azért állagmegóvásra sztem. jó lehet.
Megvolt ...Hurrá!
És ha index végül nem is lett, de plexi született a masinához, illetve Zöldi gumibogyószirupját is elvitte a kolléga...

Közben írtam a Plasti- dip ügyében is a cimborának.
Ez a válasz jött:
"szeva,
1 tubus sprayt vettem. Ennyibol 4x tudtam lefujni a muanyag emeleket. Egy ilyen spray 5000FT. a Szine nagyon jo lett, szep matt, egesz jol, egyenletesen lehet felvinni.

Sajnos nem neveznem tartosnak. Godrol amig elmentem Kokara a tankon levo reteg elkezdett lejonni (ahol az agyekommal dorzsolom a tankot a ruhammal)

En nem vennek megegyszer ilyet. A muszerolaj is oldja az anyagot. Idovel teleszall porral amit nem tudsz belole kitakaritani igy allandoan piszkos erzetet kelt a motor.
Arra, hogy tanktaska ellen, gumipok ellene vedjen nem jo. Vagy ha jo is akkor is csak atmenetileg. Amikor pedig elkezd lejonni rola, mint egy folia akkor igen csunyan nez ki sajnos."


Itt a lefújt motor képe:
megyek en is optigalcert;-)
Annyira nem jó itt a nagy büdös Pesten
Jó annak aki ilyen közel lakik hozzájuk!
Holnap dél körül bemegyek hozzátok.
darazsgarazs.hu-n is megtudod venni ;)
Nálunk is van ilyen index....
Pl itt:
http://www.motostyling.hu/webs...

írd be a keresőbe, hogy arrow led index.
Küldenél egy linket,hogy honnan lehet beszerezni?
Nem kell semmi más hozzá?
Ilyet vett haver a Kawájára. 2800 volt a kettő neki. Én nem ajánlom!Hogy miért nem?
1. Miután felratam neki, a két index fénye másszínű volt.
2. Gyenge a fényereje.
3. Az egyik szarul volt megforrasztva, így csak a fele égett., azt is megkellett forrasztanom utána.

Én ilyet vennék, igaz, h drágább, de olcsó húsnak, híg a leve, nem véletlen. Ilyen volt neki előtte, csak az egyikről hiányzot a búra, azt meg külön nem tudott venni.
Ha vásárolnék ilyet a motorhoz kellene hozzá másik relé is?
Probléma megoldva! Köszi!
Tuti hogy a shoxban van.
Következő kérdésem. van dobozom ( monokey) van doboztartó rendszerem. De nincsen hozzá doboztató "pöckeim". Hol tudnék beszerezni ilyet?
Én nem foglalkozom vele hogy sárga. Elvégre a sárga egy szép szín, Regős Bendegúz is megmondta a Banyának
Ha lepolírozod fehér színű lesz. De amint mész egy kört besárgul a hő hatására. Ez mindenkinél így van
Első gumi eksön!
Dunlopt D211 gP+ Dunlop D208 első egyben 8e, külön 4e.
Igény szerint fényképet küldök.