Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Ha érdekelne valakit akkor jelképes összegért van egy eladó Bandit (2002) hátsó lámpám, annyi a baja, hogy az egyik csavar túl lett húzva, és leszakad a búrán belül az a "fül". Nem ázik be , meg semmi baja.(Hátulján a vezetékeket valaki valamiért elvágta, passzolok, hogy miért, összeköthető.)
A zárak és lopás témában:
http://www.darazsgarazs.hu/hir...
Ha valaki nagyon akarja, úgyis elviszi. Ha veszel egy jó drága, márkás láncot, azt úgy használd, hogy a levegőben, magasabban legyen, ne a betonon feküdjön, mert erővágóval karból nem csíphető, lábbal szokták letaposni.
Légyszíves a tisztitófolyadékból küldjél 2 darabot!Az elérhetőségemet elküldöm a honlapotokra.Előre is köszönöm,üdv!Zolti
Én tárcsazárat használok, kis helyen elfér, és szerintem nehéz lehet leszedni...
+kormányzár, azt ennyi.
Ha akarják, úgyis elviszik.
Valaki tud ajánlani cuccokat, javaslatot a "Hogyan védjem a motoromat a tolvajoktól?" témában? Ki mit ajánl?
990Ft/25ml
Igen, nálam mindig készleten van.
Elérhetőség:
www.darazsgarazs.hu
Szia!

Szóval nálad kapható még ez a cucc?
1000Ft/doboz?

Adsz valami elérhetőséget?
Szia ha megvan még az ülés 10-15ezer között érdekelne.
Egy pamut ruhára ráöntöttem egy picit.2x3x áttöröltem és ilyen lett
Remélem már nincs meg.Elvittem a Sima teamhoz.Holnap megyek érte!
Kis fiolában van, átitatod vele a szivacsot- rongyot és letörlöd a varacskot a leömlőidről. Utána áttörölni vizes ruhával, és kész is.
Örülök hogy mindenkinek ennyire beválik a dolog!
Örülök hogy mindenki be is számol róla.
Azért fontos nekünk olyan termékeket kínálni amelynek hatékonyságáról meg vagyunk győződve, mert így máskor is eljöttök hozzánk, és bizalommal vásároltok.
Ezen felül , végre megismertem innen arc szerint is embereket, nem csak az évekre nyúló fórumozás...
Szépüljön minden vas, nálunk a 990Ft az annyi is marad
ww.darazsgarazs.hu
nem, nem én voltam
de biztos veszek ilyet!
massza cucc anyag pffff nem mindegy? mükszik méghozzá szépen! sajna kevés cucc van ami tényleg azt tudja amit állitanak róla!
Hát nagyon szép lett!

Csak ráfújtad, és ennyi?
ez folyadek
a.dobozokat elvitte az elso erdeklodo, ha jol emlekszem Te kerdezted.
vegyel olyan optiglanzot.
semmit nem kell sikalni. rakened, letorlod. es mintha polirkorongot huzigattal volna rajta
Csodaszép lett.
És hová tűnt a horpadás?
darazsgarazs.hu
Nekem is kéne ilyen massza:))

Hol jutsz hozzá?
Sárgás--majd fényes fehér!Erőlködés és polírozás nélkül!
Kutya közönséges fogkrémmel is nagyon szépen lehet polírozni
Egyébként a cif súrolókrémet már próbáltam, és az is leszedte a koszt szépen.

Majd jóidőben nekiesek, azt kiderül
Hát szerintem ilyesmihez nem jutok hozzá, de van itthon 2 tubus polírpasztám, majd azzal. De az enyém sárgából fehér fényes szerintem már nem lesz... Fényes most is, csak sárgás.
K4 Nagybandi első telónál érdemes 15-ös olajra váltani? Használ valaki közületek 10-es helyett 15-öst?