Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a tuti módszer a leömlőkhöz: RO55 (rozsda oldó) + szidol (régi tejszerű, büdös fémtisztító), vagy preventes autópolír paszta
legegyszerubb modszer a 2000es vizes csiszolovaszon.
Te kis hamis,en eg mindig neztem,mitol olyan szep ;-)
Igen, kezzel-ronggyal, kromtisztitoval, kis samli, sor (ez nagyon fontos elem )
Annyi a titok, hogy nem egy "kereskedelemben kaphato" kromtisztitom van. Van egy kilos festekesdobozban egyfajta csiszolopasztam, also hangon 30 eves (gyartoja budalakk, ara valami 19,80ft ). Az oregek talan emlekeznek ra, mustarsarga szinu, elegge elterjedt volt anno. Ifjukoromban pl. a Simson blokk oldalan a kerek reszt is szep csilligora lehetett vele polirozni vele.

A masik titok, hogy nem hagyod elkoszolodni. Nyaron esosebb hajtas utan a vizkovet leszeded, melegben a katranyt leoldod stb.
Találtam egyet a bátszinál. Kiváncsi leszek mit dob a gépen. Csak mire olyan idő lesz befordulok:)
Ha valaki ilyesmire vágyna:linkvagy linkvagylinkkeressen
Hát sajnálom!Akkor marad a mókolás :)
Ez sajna nem ok, nekem négy vezetékes a visszajelzőm:(
A képek:
Íme a bukócsőről képek: 650 K7-től

http://www.kepesmotor.hu/bukog...
OK! Addig én is megkukkantom milyen kellene.
Azt nem tudom, de az biztos, hogy nem kell mókányolni -nem ázik be, nem kell szigszalagozni a vezetékeket. széthúzod, bedugod, visszadugod. Ennyi. Tudok küldeni a csatlakozókról nagyobb képet, hogy megnézd, biztos passzol-e a te gépedbe.
És te ezt sima krómtisztítóval, meg kézi polírozással éred el?
szia! Ez a kütyü érezhetően jobb mint ha csak a vezetékeket egyelném ki?
Nekem nem sargul vissza. Ev kozben letakaritom (30 perc) egyszer illetve osszel, mikor elrakom. Az enyem hajtva nincs.
http://km-3.jspcdn.com/p/12/12...
Lett volna egy cimbi, aki felpolírozza, de mondja hogy úgyis gyorsan visszasárgul, így nem kínlódok vele.
Maradok az általad említett megoldásnál.

És Zöldinek igaza van, ha drága, marad a helyén...
sztem nem kell uj tuzkarika. meg draga is ;-)
Nem ér hozzá a rongy a leömlőhöz...
Szerintem felesleges leszedned. En kromtisztitoval bekentem a leomlot, tekertem korbe egy rongyot (pl. rossz polo, zokni) a leomlon majd a rongy ket veget megfogva huzgaltam korbe-korbe, le-fel.
(fekete a leomlo, piros a rongy)
Hali,egy kicsit ezt is feszegessétek,mert elvesztettem a fonalat!
Mégvalami...
Szerintetek, ha kiszedem a hengerből a leömlőket hogy felpolírozzam, akkor kell majd új tömítéseket vennem?
Ilyet lehet a 600-on is csinálni?
persze,picit simabban megy alacsonyabb fordulaton!
A fekete testet kell még benne hagyni!