Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Kiszedtem a tekerőt, de 2 napra rá jött a szemközti szomszéd, megnézte a mocit, hozott egy havert (motorszerelő) - akiről kiderült, h ő fogja nekem csinálni a telószimering cserét az új gépen - és azt mondta lehet megveszi. Aztán a bontóstól kapott árakat, és azt mondta megveszi, és megcsinálják a haverjával. Szóval elkelt pár napja, és hál' Istennek 1x még járóképes lesz a kicsike
Sajnálom, de így nem akartam kivenni belőle, amúgy odadtam volna szívesen.
A mostanin sincs, csipesszel tekergetem , sőt a benzincsap tekerője is ki van esve, ennek hála ma megtapasztaltam milyen emelkedőn tolni a vasat.
Na minden jót, széles utat stbstb.
szia Tomi, megvan még az a kis pöcök ami engem érdekelne a km órába?

vmelyik nap összefuthatnánk, kivételesen ez aegy lightos hetem lesz, szal napközben akármikor ráérek csak akkor beszéljünk meg vmit

itt az emil: mxrider47@gmail.com vagy az msn címem : daren89@freemail.hu telszámom: 06-20-353-6862

vhogy kontaktoljunk
Volt némi rábeszélő hatása, hogy többek is 650-es Banditát vettek, mert Én 1250-est akartam, de így utólag már egyáltalán nem bánom. Ez is épp elég nyomatékos, úgyhogy bőven elég lesz.
A lábammal már vígan motorozok, már van a gépben 2059km. Tulajdonképpen motorozni hamarabb tudtam, mint sántítás nélkül járni.
23.-án kiveszik a vasakat a sarkamból így újra antimagnetic leszek!
Nyár végére, talán már focizni is fogok tudni.
Szép a moci !
Szóval ez lett a régi helyett. Blue vett rá, vagy neked is eleve tetszett?
A lábad hogy van (Blue rakott fel videót a campingről, és onnan tudok a sérülésről)?
Tartós 90-el nekem 4,3 volt,120-140-el 5,6.
Azért az út száraz volt, és a gumik is azért át voltak melegedve, mert megfogtam őket!
Köszi Erik! Tényleg szép a géped
Nem semmi, hogy ilyen időben ekkorát döntögetsz
Azért Dobógókőn elég hüvi volt, pedigy csak 699m magas. Viszont a gumit szépen leradíroztam a széléig!
Egész nap lógott a lába az esőnek. Hazafelé Pesten 4óra körül meg is áztam. Blue! Nem jártál erre?
Tényleg szép a mocc, nekem is tetszik!
Kialkudtam rá a szalonban, úgyhogy nem tudom milyen nélküle!
Egyszer mentem vele 180-at, de nem éreztem, hogy le akarna fújni róla aszél!
Előtte a naked GS-emen azért sokkal jobban fújt!
Erik, hol vetted a kis extra plexit? Mennyivel lett jobb a szélvédelem? Köszi.
Én is arra voltam, 7kor értem haza, tűrhető volt az idő.
Szép a mocid.
Tekertem egy laza 182 km-t ebben a nem túl szép időben.
Visegrád-Pomáz-Dobogókő-Pilisvörösvár-Budape
st.
Hali , Még nem döntöttem. Lenne lehetőségem nagyon jó áron venni egy új Banditát,csak teszt motorvolt, viszont nagyon jó az ára. Kacsintgatok az új Yamaha Fz1 fele is és még a Kawa Z1000 is kipróbálnám. Még nemtudom. " Hála" istennek nincs tuti motoros idő,mert akkor már biztos vettem volna valamit, így még tudok egy kicsit józanabbul gondolkodni.Sokáig már nem nagyon bírom motor nélkül.Üdv: Szabi
Szia Kék Ördög !

Nagyon frappáns választ próbáltál összehozni, annyira nem sikerült. Semmi gond megbocsájtok !
aki tud 400 as banditát 25 kw os papirokkal akkor legyen szives szoljon nagyon szépen köszönöm
A legnagyobb "gond" a gumi meg a lánc lesz.
Köszi a válaszod Zöldi gondolom hogy jó lehet az 1200 is de egyenlőre beérem a 600 tesóval is.Hát igen a legnagyobb gond talán nem is a benzin ha nem számomra legalábbis a fránya biztosítások pláne a KW adó.
Üdv mindenkinek
Nézelődős tempóban(90-110) 5 alatt, tolós tempóban(120-160) 6 körül. Nem a benzin a drága. Jó motor nagyon, de az ezerkettes még jobb
Nekem már nincsenek meg, dobtam őket , az okot(at) láthatod
Szevasztok,meg tudnátok nekem mondani,hogy egy 2004 évjáratu Suzuki Bandit 600N 100km kb.mennyit fogyaszt?Csak azért érdeklődöm mert szeretnék majd venni és érdekelne egy két műszaki adata is,nektek mi a véleményetek a 600 Banditról?
Válaszotokat köszi előre is.
Hehe, ezek nekem is megvannak, csak nekem a gyerek képe van benne :D
Mit veszel a Bandit helyett?
erre a Hitler banditára nehezen jönnek rakj be egy szebb banditás csajt, hatlövetűvel...