Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem... barátnőm..:-) A féktárcsát akartam feltölteni..:-)
Gyönyörű idő van , mindjárt megyek egy párszázast!
Csak nem a főnököd?
Leomlo tapizas a nyero ;-)
Igen,egy kicsit kell rajta alakitani,aztan indulhat a sorozat.
90e+3500 száll. költség körül hozok neked vadiújat (párban)
Lehet, hogy placebó hatás de én használom az STP karburátor tisztítót. Eddig semmi karbi gondom nem volt.
A tű felakadás volt már gond valakinél, járó mocinál azt javasolták neki, hogy koccantson oda egyet arra a krbira, amennyire oda fér persze hozzá, DE FINOMAN!
Ez a dugulás elég komoly gond ennél a típusnál, az alapjárati fúvóka mérete a legnagyobb gond 0,15 mm a furat, ez azért elég könnyen kisebb lesz ettől a tuti magyar nyáltól és az esetleges hosszabb állásból adódhat. Én kipucoltam és várom a spec csavarhúzót hozzá és már be lehet lőni stabilra.
Kitartást hozzá, de megéri!
Zöldi!

Tesztelted a magasítót?

Köszi!
Ti tudjátok! Én nem teszem el. Csak a baj van belőle.
Dehogynem . November elején én letámasztottam a kerti faházban.
Azóta ott áll... meg sem kísérelem indítgatni.

Csak egyszer nyomom majd meg a gombot márciusban, de akkor
be is fog indulni. Ebben egészen biztos vagyok .
Mondd a banknak! :)
Motort nem pihentetünk
Mármint, ahogy szivatót visszahúzod akkor alapjárat megy mind a 4 hengernél aka. mind a 4 leömlő meleg ezekszerint. Nem tudom...az enyémnél az a baj, hogy sokáig állt, a benya bele is volt rohadva a karbiba. Új tűszelep kellett bele, meg minden, de sajna mivel csak állt, a tömítések is elöregedtek. De ezt hamarosan orvoslom egy új karbisorral.
HA ez nem jön be, akkor húz le egyenként a pipákat. ha nem jár egy vagy két henger akkor, ha működőt húzol le, egyből le fog állni.
Igaz.
holnap megpróbálom. köszi
Arra gondolnék, hogy a nem működő henger belucsolja a gyertyát. Legalább tudnád, hogy mi a kiinduló pont. Ha fennakadt vmelyik tűszelep, akkor az az úszóház üres. Engedd le megint mindből és látni fogod, hogy melyikből nem jön.
nálam alapjárat az van kicsit rázkódva jár. szívatóval jó. visszatolom a szívatót már fulladozik, és gáz akkor leáll.
a 4 gyertya az zsír új. semmi benzin, semmi színeződés.
Milyenek a gyertyák? Szárazak, lucskosak?.... Gondolom a járó és a nem járó hengerek között van különbség....
nekem is ugyan ez a helyzet. A jobb szélső nem megy. Nálam valszeg az alapjárati rendszer van eldugulva az adott karburátorban, mert 2500 felett meg már tol rendesen. De mindig csak ezzel a fránya jobb (talán a 4-es számú?) kehéskedik ilyenkor.
hali. következő a problémám. leeresztettem a karbikból benzint, majd feltöltöttem új benzinnel, és gyertyákat cseréltem. összerak indít, pöcc röff, de nem megy az összes henger, gyertyacsere ugyan az. ma próbáltam, szívatóval indít, bemelegszik, szívató vissza gázadásra lefullad. 2-3 henger megy. szívatóval jár. fenn akadhatott az úszó?
Köszönöm!
Azért csak jó lenne új alkatrészekkel dolgozni.