Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Január jó lesz.
Az EBC-ben tudsz segíteni?
Az SR nem jó. Térdvédős robogó kell.
Kínai hamisítványt nem gyűjtök!
Ez mind origi.
1, ok, januárban
2. ebc tárcsapár szerintem megáll 5 számjegynél
3. Mekkora CCM kell? legális rendszámos?
Van két 125-ös SR yamahám olcsón, német import, nagyon kevés km-rel, az nem játszik?
Wong már látta japánt képről.
Hát..órában is jók a Japánok!
Mr Wong jobbról az 5. dzsunka.
Bocs, az elsőt elírtam:
- Citizen Pro Master Eco Drive
Nocsak, itt is vannak hasonszőrűek?
- Citizen Eco Drive
- Tissot T Touch Titan
- Casio Oceanus Titan
- Seiko Kinetic

500-as Kymcom volt 2005-2008 között. A Kymco csak vázat meg idomokat gyárt, az olaszokkal formaterveztet. A blokkot meg a váltót a Honda szállítja be nekik. Egyszer odaálltam egy Hornet mellé, a kapcsolók, a markolat, minden tök ugyanaz volt. Én megbízható, precíz motoroknak ismerem, az árfekvése lényegesen olcsóbb mint a kurrens márkáké. 1,2 ért vettem az 500-ast, amikor a 400-as Burgmann 1,8 volt pl. A BMW 650-es nagyrobogójába is az ő blokkjuk van. (fel is háborodtak a BMW-fanok rajta)
Üdv! és kellemes ünnepeket mindenkinek!
Több problémával keresném a segítségeteket:

1., Zöldi!: Kéne egy flakon Motul 5100 10W-50 olaj, meg egy szűrő K6 GSF1200S. Érte megyek, vagy Pesten tali.

2., Tavaly a műszakin kivágtak mert valamelyik első tárcsám hullámos volt. Másnap felszabályozták, a műszakin átment, majd kb. 2 nap múlva megint finoman "rángatózott" az első fékem. Azóta is ilyen. Egyesek szerint nem a tárcsa, hanem az azt rögzítő belső rész.
Árulnak egyáltalán tárcsát ezen rész nélkül?
Segítséget kérnék két szép új első tárcsa beszerzéséhez, akár az e-bay-ről (májusig ráér)! A kettő árát meg kéne állítani egy ötszámjegyű összeggel.

És a harmadik:
Robogót kell vennem.
Vízhűtésest SOHA többé!
Tetszik a Kymco 125-150-200-as blokkja, amely levegős, és a People-ba, és az Agility-be szerelték.
Ezekről a típusokról tapasztalat? Esetleg más javaslat?

Köszönöm.
Kínai cucc talán 40 dollár vagy miaszösz volt.
A triumph az véletlen vót.
Zoli 32!Mennyibe fáj az óra?Azért kérdezem ,mert igen nagy óra "buzi" vagyok.Tavaly én is megajándékoztam magam egy "krumplival".Egy gond volt vele 2-3 hét kellet mire eligazodtam rajta valamint olvasószemüveg nélkül nem mindent találok.Egy fontos momentum van az időt 3 nagyfröccs után is le tudom olvasni/optika nélkül/Gratula az órához csak az a fránya Triumph felirat ne lenne rajta!
Igen azt látom.....a fehéret kevesen kedvelik, igen kényes....
Hát... jobb mint fehéren az biztos Amúgy gyári a szín
Hát nem nagyon....jó a szín....
Tényleg ott van.
Remélem nem ragasztva vannak a mutatók egy műanyag gyerekórán.
Na ez eltévesztette a házszámot.
Apropó már a vámon van a karácsonyi ajándékom.
Tévedsz,ez már a tiéd!
Nem kifejezetten fehér és van superman jel is rajta.
De, ez az övé. Miért? Nem felismerhető?
Monnyuk én is lebólintom a féket meg a kuplungot de nem ennyire.
Amolyan zongorista alkat!
Inkább csak az ujjak hosszúak mint Gollamnak.