Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meglátjuk...engem nem zavart a menetszél, a 750-es N-en.
Viszont inkább kevesebbet futott gépet keresgélve sokkal több az idomos.
És kicsit idegennek érzem...
Akinek idomos van, az arra esküszik, akinek meg naked, az arra!
HŰŰŰŰŰŰŰŰje Banditosok!
persze. küld
Szerintem elsore menj el egy suzuki kereskedesbe,ahol van hasznalt es probald ki. Nem akarok vallasi vitakba belemenni, valaki szerint fog az idom,mas szerint nem,valaki szerint razza az.ember fejet a turbulencia,mas meg azt.se tudja,mi az ;-)
Gratula,az jo kis sas!
Melcimed a regi?
Sziasztok!
Szeretnék venni egy motort.
Tavaly nyár közepén meg kellett válnom sajnos egytől (750), de azóta úgy alakult, hogy tavaszra beneveznék egyre (1200 ).
Viszont 800 környékén főleg csak idomos gépek vannak, de nekem az N jobban bejött.
Nagy különbség van a kettő között?
Zöldi!
Bővíteném a rendelési listát, mert vettem egy Kymco Agility (1)50-t.
A gyári leírás szerinti olaj:PETRONAS SYNTIUM MOTO 4SX 10W-40. ehelyett mit adnál el nekem? 1 liter kell belőle.

Aztán kéne itthonra tartalékba egy gyertya is bele. A gyári:NGK CR7HSA

Valamint kéne még egy HFA5001-es légszűrő is.

Meg, persze továbbra is a Bandiba olaj+szűrő (5100 10W-40+HFA138 asszem)

Köszi
Baján. Volt a boltosnak készleten, még rendelni sem kellett.
Azért mérj töltëst. Ilyenkor megkérek valakit,h indíja be és közben én mérek egyet az akksinál és az indmocinál is.
hol vetted?
18-19.000 körül volt kedvezménnyel, már nem emlékszem pontosan.
Zöldi fejből lövi neked a típusát.
Köszi!
Szia! Én is kérhetnék egy mailt az aksirol.Köszi.
Nyomtm melt
Hol vetted, mennyiért, mi a pontos típusa? Úgy néz ki, a Fiam is ráfog szorulni!
Én gyárit vettem bele, kb. 2-2,5-szer drágább mint a többi. Az eredeti 9 évet bírt, remélem ez is ki fog ennyit bírni.
Szerintem ár-érték arányban jobb mint évente venni bele 10.000-ért.
még esetleg azt nézd meg, hogy az önindító vezetéke nincs-e valahol ki dörzsölődve. Nekem a régi lég olaj gixxeren volt olyan, hogy 10 ből 5ször nem indított, mert pont olyan helyzetben volt az egész motor, hogy hozzáért a vázhoz a vezeték ahol kidörzsölődött, és a vázon át testelt..
Banner 508 12 a száma
150 mm hosszú
87 mm széles
105 mm magas

Gyártóra értve mindegy nagyjából, ha 1 évet kibír már jó vagy. Nem tudom a tiéd mikori.
De akkor minden indításnál nehezen indulna nem?
Gondol egyet, és akkor ennyi?

Milyen akksit célszerű venni a Banditba?
öreg az akksid, és nem tartja a töltést. Vagy akksi csere, vagy ne hagyd rajta a lámpát
Ma mentem egy 50-est, kurva jó idő volt!
Mondjuk 160-nál már átfújt a szél kicsit

Az mitől lehet, hogy megállok a géppel, kb 3 percre, lámpa rajta, és nem indul újra, mert lehervad az akksi. Legalábbis gyengén teker.
Betolás után megyek 8km-t, és semmi baja. 4 napja van az akksi a motorban, előtte rajta volt a csepptöltőn napokig. Ha nem lenne töltés a gépen,vagy rossz lenne az akksi akkor gondolom minden indításnál csinálná.
Vélemény?
Nagyon szép!
Csinos a menyecske!
Dobtam egy pár képet a galériába a saját motorról!
Ja,tudok. Teherauto sarvedo az sr-re,es kesz robogo ;-);-);-);-)
Ha 50es,tudom anlani a 4t libertyt. 2,8at eszik kimondottan rovid tavon, 65 vege gps szerint.