Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

35 korul adnak egy part, igaz?
Mikor ezzel szembesültem 3 éve, elslattyogtam a legkedvesebb
bontómba egy tolómérővel és válogattam magamnak féktárcsát...
Ugy mar 110 ert van;-)
Hy!
"Kissé" hiányos 600Banditom,'95-ös évj,40.000ft-ért vihető egyben,de darabokban is,posta ok,CSAK TELÓN HIVJATOK:30 259-05-47
Az eladott db szám számít.Motoron ha jól használod 10 évig nem kell féktárcsa az A6 ból meg évi 2-300000 e db megvan.
És van amin pikk-pakk elfogy.
Így, hogy őrizhető meg a géppark állapota?
Ez valami iszonyat! Egy szaros féktárcsa 84 ezer Forint? A2012-es A6-osra nincs ennyi! Méghogy nem sznob dolog motorozni?
az a szabadonfutó, amelyiknek linkjét a bandit.hu oldalon is átküldtem neked...:-) (a 3-as tétel)
Megosztom veletek a mai napi munkámat
A kép sajna nem jött át..
Itt melyik a szabadonfutó rész,ami elromlik?
Köszönöm.Akkor a következő kérdés egy jó bontó lesz..
Www.bike-parts-suz oldalon keresd ki, 300zal beszorozva kiadja a kb magyar hivatalos kisker arat.
Megkerdem a partnertol,mennyi, de 6 szamjegyre tippelnek...
Az önindító hibás Banditán természetesen az akksi jó.Tolásra beindul,de nem az a szitu van,hogy megmozgatásra elkapja az indítómotor a fogakat.Zöldi már megírta,igen,híg olaj van benne,és bemelegítve sem jó.
Akkor lehet a szabadonfutó?Annak mi baja lehet és miért?Nehéz kicserélni?Drága?Bocs a sok hülye kérdésért!
Vezérműlánc, bemelegedés után elmúlik!
..én napi szinten használom most is..:-)
Olyan mint krumplihámozóval lufit borotválni.
erősen köllene hallani. Honnan is hallod pontosan? Bár alu blokknál ilyen hülyeséget kérdezni
Sziasztok!egy kérdéssel fordulnék hozzátok,amikor beinditom a motorom hidegen kb 5percig a hengernél hallani valami fura hangot "kattogás,rágás szerű" meg az alapjáratom se a legjobb! Valaki tudna-e ebben segíteni,hogy mi lehet a probléma?
Az pedig nem "sűrű"....mert olyannal találkoztam már ami hidegben megszaladt a "sűrű" olajtól...
Elektronikus levél

Mit mail-tatlankodsz?
5w40 repsol
Nem, én nem találtama levelet ;-)
Banditkák! Tapasztaltatok már olyat, hogy egyszer szól a szelep, egyszer nem? De beindításonként változó. Csak 1-2 szelep szólal meg! Melegen- hidegen független.