Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs valakinek egy szinkron órája?
SV már nincs. Nem nagyon lenne értelme két ilyen gépnek. Van egy Simson tanulni az asszonynak meg agy Babetta
NAgyon tetszik. Gondolom nézted a képet.
Opsz! Elnézést ! Nem akartam csak ugy le" banditozni" ::)
Az egy esvé.
Sajna még csak most kezdem majd de pótolom :))

Az első képen nem egy bandit van ami mellett ülsz?
Láttam a többi képet de arra gondoltam, két vas is van:))
Megvetted akkor... Szerintem jól jártál.
Tamás Nézd meg még1x! Mennyit ittál ma?
Vannak még x aktákba illő jelenségek:)

OK megnézem majd azt a tárcsát is. A tisztitást mindenképpen megcsinálom majd mielőtt összeraknám.
Ha jól láttam pont olyan ezüst színü a géped mint az enyém:)
Nekem az olaj szivattyú durva szűrője volt kiszakítva. A fém háló...bassza meg....Azt, hogy a picsába?
Egy szinkron nekem is jól jönne majd. Akkor már nézd át a fúvókákat és ami szokott!
A tárcsa, amin a bovden fut, lelazul a karbiról. A két csavart tekerd ki és menetrögzítőzd be! Leszedett karbinál 1 perc!
Fogalmam sincs......?

Majdnem teljesen be voltak nyomva, majdnem a ház tetején ütköztek, de mind egyformán. nem csak ugy elpiszkálva. Ráadásul első tulajos volt a motor, reméltem nem kell majd ilyeneket találnom benne de hát... !
Megcsinálom az alapbeállitását karbiszinkront uszószinteket, még megvárom előtte a légszűrőt aztán lehet tovább küzdeni.

Csak kiváncsiságból rákerestem a youtubeon egy szinkronról szóló videórea és irigykedve hallgattam ahogy villanymotor simasággal duruzsolt a bandit. Remélem ez is ilyen lesz!

Köszi a segitséget!
Ha addig nem futnánk itt össze, BOLDOG ÚJ ÉVET!
Megbuktam! Az asszony ide jött

Végem van!

A barátomnak van egy brutál helyes 20 éves lánya. Mondtam neki, hogy viszem a lányát! Erre ő azt mondta: egy feltétellel viheted, ha egy hét múlva nem hozod vissza garanciába...
Azóta nem akarom elhozni
Valóban 13mm. Mitől ment el?
+ - 0,5mm
az olcsóbbat vinném....
Sziasztok urak!

Kis segitség kellene:(

Van egy 1200s banditom 2004 évjárat.

A karbik beállitásával bajlódom nem kicsit.

Az úszók beállitására egyébb titkokra fényt tudnánk deriteni?

Találtam egy letölthető leirást de az 13 mm re irja az úszó magasságát amit első ránézésre keveslek. Persze ettől még lehet hogy igaz de szeretném már rendesen összehozni a gépet.
Nem adom egyik bőrt sem
egy letérdelt, kiszopósodott blokkot keresek
ha lehet nagy bandité
ha nem bandit akkor csak a léghűtés a szempont
kb. a súly árában+ kicsit tudnék adni érte
Kivettem az aksit, de nem lettem okosabb. Ami előtte benne volt, az YUASA YTX12-BS fekete, rá van írva, hogy MADE IN JAPAN, de nincs rá írva, hogy SUTYUKI.
Ez ugyan olyan fekete, szintén YUASA YTX12-BS, de nincs rajta ki gyártotta és az sem, hogy SUTYUKI.
Külön adták hozzá a savat, szal nem igazán tudom, hogy gyárit vettem-e, de eddig jól műkszik az biztos.
Alant lathato sas megvasarolhato;-)
German import, teljesen koltsegmentes, keveset futott nem dohanyzo ;-)
Szinterezted feherre a felniket, azam a hoki!
ha eladod a vasat majd érdekel a tankbőr...
Én a középsőre fogok szavazni. De még rákérdek, az tudom, hogy a középsőhöz is adják az elektrolitot, Te rakod bele. Ha a gyári készretöltött, akkor az elvileg jobb lehet. De konkrétan, hányan vesznek gyári akkut, mióta állhatnak azok?
Tantrikus orgazmust :D