Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zöldi!

Van még abból a kormánymagasítóból amiről múltkor képet csatoltál?
Kellene
Keress hozzáértő "szakembert" nekem mondeón a motorháztető zár xart be.a Szervíz kb 1,5 óra piszmogás után azt mondta: roncsolás nélkül nem tudják kinyitni.A szakemberhez elvittem.15 PERC ALATT KINYITOTTA SÉRÜLÉSMENTESEN.
Így van,44-es motodetail oldalt ,hátul meg 52-es givi,ezek jól túlterhelve, 200 fölött is bírják.
Esetleg ráolvasással,szezám tárulj,ilyesmi.....
Egy jó nőgyógyász pedig simán megoldja a kipufogón keresztül!
Nekem is ilyen dolgok jutottak az eszembe
Ha nem romlik el és még sok van hátra olajcseréig, akkor egy darabig még el lehet odázni
A legtöbb típusnál erre a szervizek felkészülnek....egy jó lakatos szerintem simán kinyitja és kicseréli a bowdent egy tizesért...vagy kevesebbért...vagy többért...., de kicseréli...
Hát ez a baj. Én is attól tartok, hogy ebből új motorháztető lesz...
Ezzel az univerzális kulccsal biztos ki lehet nyitni
Akkor szopacs van.
A nyitó felén van a gebasz benn a motortérben.
Sárvédő betétek leszedése és onnan kurkászás ha látod.
Megvan a bovden vége, bent van az utastérben a helyén, csak nem csinál semmit, hiába húzom
Az A2-es már szériában tudja ezt a fícsört
Meg kéne a bowden végét keresni.
A legtöbben csak a kedves fórum és motoros társaknak kívánnak kellemes ünnepeket.....hát a többiek smafu?.....aki kedvetlen az már nem is számít?...
Lenne egy kérdésem, lehet ti tudtok megoldást.

Nem nyitja a 80-as audim motorháztetejét a nyitója. Nem csinál semmit. Hogy lehet azt rongálás nélkül kinyitni?
Nem középen fogja egy helyen, hanem a szélén 2 helyen, és nem férek hozzá.
Szerintem kiakadt, vagy elszakadt a bovden.
Valakinek ötlete?
Minden kedves fórumtársnak, és családjának szeretetben gazdag karácsonyi ünnepeket kívánok!
Majd elfeledtem, Boldog Karàcsonyt ;-)
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Ezegy szar, ilyen van a robogomon, nem veletlenul furta ra az elozo tulaj huszonvalahany rozsdamentes csavarral...
A moto detail 44 literes dobozat kell venni, az Kappa doboz,benne van az onteseben is, kappa kulccsal,kappa kezelesivel. Neken is az van,hibatlan.
Üdv Néktek banditosok.
Nem sokat szólalok itt meg, de most engedjétek meg, hogy boldog, békés, szeretetteljes karácsonyi ünnepeket kívánjak nektek.
Jön az, csak még messze van és nem látod!
Ma én is mentem egyet, csak hogy kicserélődjön a benya a karbiban

Jöhetne már a tavasz!