Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



Akkor marad a hornet, igaz hogy nem ebbe a kategóriában van se árban se erőben.
Vedd meg! Hagy keressek már egy kis pénzt rajtad, ha (sok) alkatrész kell..:-)
Mindegyik vinni fogja a pénzt, de ez egyenesen talicskával
Ha csak vinni fogja a pénzt akkor nézek más típust :)
Ez legalább nincs jelentősen túlárazva
Köszönöm a gyors reagálású hsz-ket
egybként ő lett vola: http://aprod.hu/hirdetes/suzuk...:

xj600-ast néztem régebben is
Szia!
Ne vegyel olyan motort, csak szivni fogsz vele. Ehy betegagy az osszes, negezen es dragan javithatoak. Alkatresz van, a tipikus kopo nm is draga, de csak onteni fogod a penzt bele, motorozni meg nem fogsz.
Van itt egy hasonlo koru xj600 diversion. Vedd meg azt.
Hát a legelső, hogy a Mo-ra beérkezett mondjuk 100 darabból 1 mondható európai állapotúnak.. A többi innen-onnan össze szedett-vedett hulladék, horribilis pénzekért..
Használd a keresőt! Szerintem bármelyik találatnál "felnyitod" a topicot megkapod a választ, ami röviden annyi, hogy tilos bandit 250-et venni!
Mint pl.?
Csak betegségei vannak
Sziasztok!

Lehet hogy egy 250-es bandit lesz az első "nagy" motorom. Vannak valami típus betegségei ennek a modellnek '92-es évj. Kopó,forgó alkatrészek milyen árban vannak ehhez típushoz?
Köszi: Üdv, Pisti.
lehet párban is, csak az más..:-)

http://maszazs.xlifepro.com/
Ja, ez se rossz. csak kalkuláld bele a színrefújást+a felfogatókat. Mindegy, ha kell a link, elküldöm szívesen!
Szia Totya, köszönöm szépen a segítséget. Keresgettem még a neten és a Bátszimotornál is találtam, sztem nem olyan rossz:

http://www.batszimotor.hu/cont...
Eddig én is a zárva maradásra használtam a "felakadt" terminológiát.
Mivel tényleg felfele zár a tű, nem lefele.

Egyébként minden szervíz kézikönyv leírja,
hogy időnként meg kell nézni a tűszelepet (főleg ha gumi zárófejes),
és ha már látszik rajta, hogy ki van "ülve", akkor cserélni kell.
Direkt méretet sem adnak meg...
Most nézem, hogy van nemzetközi csomagküldés is, így 43,99+18 euró az ára (Én tavaly vettem az enyémhez)A gyári színre fújást meg 10 ezerért csinálták.

írj ha érdekel, aztán küldöm a linket, hogy honnan tudod megvenni.
mr.totya.one@gmail.com
Azaz airjó :)
53,99 egy festetlen szállítással együtt a németeknél, de ebben nincs benne a rögzítő szett.
Sziasztok,

érdeklődnék, hogy nincs-e valami jó címetek, ahol 2003-as GSF1200-re alsó idomot lehetne venni. Neten találtam párat, de azok 60.000 Ft körül vannak.
Valami jó üvegszálas alternatíva is megfelelne nekem.

Köszönöm!
Ez viszonyítás kérdése, mit nevezünk, fentnek ill lent-nek. Mivel az ő esetében nem kap, ezért a zárva állás nincs kizárva, mert száraz a gyertya. Ha nyitva marad akkor folyna minden mindenhol, az nálam nem a fent akadás esete, mert lent a Föld, fent az Ég!
De a lényeg, hogy egy kocogtatás sokat nem árthat, mert még tudás sem kell hozzá, tehát nem lehet elrontani.
A tűfelakadás az,amikor nem zár a tűszelep és folyamatosan folyik át a benya.Olyanról még nem hallottam,hogy a tűszelep zárva maradt.Bár attól még létezhet..
nos meg óldodót a karbi probléma. viszont most meg nehezen találom meg az ürest., menet közben. shell 4t advance ultra van benne. vagy az olaj, vagy a kuplung rudazattal van a baj? (cseréltem lánc
szettet) köszi. még kezdő vagyok.:)
Csak az a gáz,h árat is irtál és,h párban!
:-)
Csak az a gáz,h árat is irtál és,h párban!
:-)