Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

NA, pont Neked mondom

Gyárilag a Tiédre valót
Mi vagyok én? Gazdag szülők gyereke?
Ha emlékeztek, volt egy limitált 25 éves jubileumi fényezés. Sötétkék-világoskék-fehér.
Na ez olyan. A sötétkék Bandira jó lesz és az előző tulaj nagyon vigyázott rá. A porszem nincs rajta
milyet vettél? újat?
és melyikért vagyunk oda, a suzukis feliratért vagy elég a japó? a taiwani felejtős, azt tudjuk...
de legalábbis a szimpátia sorrend érdekelne...
Megérkezett a Bagster tankbőr. Iszonyat szép!
Mit fogok utána érezni?
Ki. Ha alapos akarsz lenni, akkor szét is húzod. Az alján tenger dzsuva tud összegyűlni. De kell hozzá egy légkulcs, hogy az összetartó csavart kiszedd, vagy célszerszám, ami belülről ráfog. DE ha szétszeded, szimmering csere.
10w-s villaolaj kell bele, 1L.
Sziasztok Banditák!

Teló olaj cseréhez mindenképp ki kell szednem a telót? (elöl)
Milyen olaj köll beléje?

Köszönöm.
Tisztelt bajtársak!

Ezúton szeretnék mindenkinek és a családotoknak is Boldog új évet kívánni.
3 van. Huszonsokert suzuki feliratos japan,16 vlamennyiert kandzsi fliratos japan,meg 14ert taiwani yuasa toplite
Azt hiszem, hogy a kettő között az a különbség, hogy a japánra rá van írva, hogy Suzuki. Ezt nem néztem, de yuasa és a típus megegyezik. Ha kicsomagolom megnézem.
Nyilvánvaló.
Biztosan fogok találni egy jót.
Bár az S-esek között van egy két nagyon szép.
Ezek hiánya pótolható, de az agyonvágott blokk vagy váltó, futómű már keményebb dolog! Inkább arra koncentrálj szerintem.
Lánc-olajzó dettó...
Én is hasonlóan gondolkozom, de egy fém-fékcső azért még belefér.
Én a gyári állapotot részesíteném előnybe ha lehet, a tunying meg a sok ráaggatott dolog személy függő, bár egy markolat fűtés jól jöhet :) Amit én elhoztam sajna barbárok kezébe került szerelés ügyileg, ennek meg lesz az ára, de amióta be lett majdnem frankóra lőve a karbi azóta egy álom az akkori állapothoz képest! Remélem meg fogja hálálni hogy gazdája leszek. Ja és 40 volt az órába, de nem féltem, mert sejtésem volt a hibáról (sport dob, dugult karbi mint kiderült utólag) ami volt vele akkor.
Akkor már csak meg kell találni a következőt...
Mint minden bandinál aminek van gazdája és nem csak tulaja van :)
Az enyém 100 e-nél Patek óra,hozzá még nem volt nyúlva, a teljesítménypadi adatok pedig jobbak a gyári értéknél.
Semennyire, ez hihetőbb mint a 10 évesek 10-20e. km-rel
Ezt valahol már tapasztaltam...
De nyilván minél olcsóbban szeretném megúszni a vásárlást, és hajlandó lennék megvenni egy viszonylag idősebbet is, ha szép.
És itt már biztosan van km...ha magamból indulok ki, főleg...egy szezon min két olajcsere.
Egy Bandit-guru javaslatára 2001-2005 közöttieket nézek.
Pirosat, feketét kerülnék...
Nem az óra a mérvadó hazánkban! :) A többi részletet figyeld meg inkább alaposan, az többet elárul a gazdáról és a gépről egyaránt!
Mennyire féljek a több, mint 50 ezres futásteljesítménytől?
ez az eredeti yuasa?
és a duma, hogy taiwani vagy japán, azt nézted?
Nekem a Yamaha-nak volt buksija a bandikára már nem akartam! Akkor én különc vagyok? :)