Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az,csak összemosta a melósruhájával oszt' beszürkült!

Az előnye ennek a póznak,hogy féktávon nem támaszkodik a kormányra....
De.........az.
Sziasztok!
GSF 400 lámpájával van egy kis gondom.
Amikor megvettem a motort egy univerzális lámpa volt rajta 25/30w-os izzóval. Vettem hozzá egy gsf 600-as lámpafejet, felszereltem, de amikor tompított álláson van a kapcsoló, akkor halványan izzik a reflektor fénye, és a reflektor visszajelzője is. Amikor felkapcsolom a reflektort, akkor a tompított rendesen kialszik.

Próbáltam az első villához testelni az izzót, de akkor is ez történt.

Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a probléma oka?
Köszönöm
Ákos
Kicsit késve de azért kellemes karácsonyt kívánok mindenkinek!
Ha gibbonszerű a karhossz pont jó...
Te figyejjé már....ez a Zsé féle gép?....nem azt vetted meg?
Trükkös lehetett feltölteni.
Ezt már múltkor is kérdezted az előző SV-n Igen, nekem így jó. A Banditon is így áll Nade.... mennyünkmá
Korán lesz húsvét,majd az időjárás diktál....
Neked így lefelé fordítva kényelmes a kuplung-fék kar?
Te milyen streefighter lettel azzal a tehennel. Nem is merek Veled menni, meg lealazol :)
Doboz témához...Nálunk van 2 sisakos nagy Moto - Detail (louis)
24990Ft.
Szerintem jó féle és trepnivel.
Aztanemmindennapimindenitnekije!
Eladó Ferodo 481P első fékbetét GSF250/400-ra csupán 4690 Ft áron.. Mail: lucifer0820@freemail.hu
Én meg ma mentem, mert ma lett kész teljesen Csak egy kormányvégsúly felrakás van vissza. Húsvét a tengerparton Szotyi úr?
Itt a hideg es a viz.akksi meg benn.
Unnepeltek vagy gurultok?
Kivettem az akksit,ma mar nem megyek,eros a szel.....
Kezdjetek el hasznalni es kiderul.
Mint az abra mutatja, az en 2004-es gumim is rossz volt, de annyira nem, hogy kidobjak egy gyakorlatilag uj garniturat es vegyek egyet 60-70000 forintert.

Esoben nem nagyon menten, melegben elkezdett szinten csuszni, melegedni, erre kellett figyelni.
a busámon volt már jóval öregebb is elöl...
sztem ha nincs kirepedezve,ésszel el lehet használni..
egyik ismerösőm aki egyben gumis is, pályázik és gyorsulgat öreg slik gummákkal...
amit = amin
Nem az enyémről van szó, én leradírozom hamar. Az öcsém vett egy gs 650-et, amit a gumi mintázata zsír, viszont 6 éves a gumi.
Nekem már a 10 Kilós hátsó doboz is túl nehéznek tűnik.
Szerencsésebbnek tűnne, ha inkább két oldal dobozt tennék fel.
Ez egy 2004-es gumi. Ha rákeresel a típusára már újkorában, nullkilométeresen dobták le, mert csúszott szárazon is, esőben pedig mintha jégen mennél (és nem hazudtak, ez nem bor, azóta sem lett jobb )

Dobozból nekem Givi-k vannak fennt. Volt, hogy egy útfelújításnál a murván kicsit nagyobb tempót mentem és kb. 60-nál elemelkedtek a kerekek. Utána kaptam észbe, hogy nem kellett volna, de semmi gond nincs velük. Eddig.
Meg nem teszteltem le, a robogomat meg a cbfet muszaj volt osszevarazsolni talan ma. Ha minden kerek vele, lesz belole folyamatosan.
nem könnyű ilyet találni...
de majd megpróbálok, talán nem kell újat vennem.