Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem látok semmit...
ahun van-e! az adatlapomon
Piti, kellene egy e-mail cím...a tiéd leginkább hm?
1
2

Tolják ezek hóban is!
http://youtu.be/nWfRehRPLTA való lenne...gyakorlatilag mint a rali csak motorral..[/L]
Urak, elado egy BMC sportlegszuro k1 -k5 nagybndiba vagy y- k4 kisbanditba. Van hozza 3 liter tisztitofolyadek is, ar 9e ft
Ha tűszelep alá kosz kerül, vagy egyéb okból nem zár el, akkor folyik túl. Ha fent ragad, akkor nem folyik benzin az úszóházba.
Persze ez a 4-es hengerbe nem folyik benzin nem túl szak zsargon.
Asszem keresni foglak. Persze, hogy a motor jelenlétében említettem az állítást, azóta meg sem mer mukkanni a szelep. Ne ez mitől lehet. Egyszer szól, mint a diesel-adagoló, egyszer meg totál csendes
Ha PRI állásba teszed, akkor szabadon áramlik a benya. Ha a szelep fent akad, akkor nem áll el a benzin. Nézd meg, hogy melyik úszóházban nincs benyó. Ott lesz a gond.
A válaszod teljesen korrekt! Sokan keresnek Budakalász, Pomáz környékén szerelőt, a lakhelyükhöz közel, ezért ment az infó.
Ha kell allito celszerszam, ugorj be erte
kocogtattam:), de semmi reakció
Megkocogtatnám a karbit.
sziasztok. egy olyan problémám lenne, hogy leengedtem a benzint a karbikból, cseréltem gyertyát. ma indítottam, és nem megy egy henger. a 4 es hengerbe nem folyik benzin. fennakadt a tűszelep? ha igen annak a javítása nagy munka? köszi
Nem rontod...nem egy kategória na meg nem ebből élek....csinálom szívesen ha van kinek, de ha nincs akkor sem görcsölök sőt van, hogy én ajánlok mást ha úgy jön ki a lépés....
Nem kell levenni az idomot, csak arról a feléről a fém tartót, amerre kihúzod a szelepfedelet.
?=!
Helló vaslovagok!

2001-es S verzión a szelepállításhoz le kell venni az idomot, vagy ki lehet küzdeni valahogy a fedelet?



Köszönöm Banditák?
Sziasztok!
Nem akarom Sanyi boltját rontani, de Budakalászon a suzukinál kiváló szerelő van. Csak Pomáz tekintetében.
Igen, a város másik felén vagyok, de igazából az talán nem gond....
Ez nem semmi, grat!
Na ne vigyorogj, nem neked grat, hanem a motornak!
Szelephézag miről beszélgetek! A km-állást nézzétek ez volt az első állítás. Klikk!