Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2006-os van fenn elül.
Sokat....
Használd,ne kísérletezz!
Ha nem kopik el előbb minthogy elöregedne,add el a motort is!
Kerültem egyet du.,most így nézek....
Jaaa, és ülj le. egyes...
Nem mondjátok meg mi? 5-öt kibír, mint az autón?
Az egy jedi............sokáig élnek.
Nem azok, te agyas, hanem az újabbak... Michelin Anakin konrétan.
Megkérdezem: mennyit?
Eredeti 64-es gumi van az SR2-mön.Néha pár napot még birja tartani a levegőt.
Bódog Karácsonyt mindenkinek! Emellett: a motorgumik hány évet bírnak elméletileg (ha nem koptatod el)?
Akkor mégis jól tudom...a sírásó meggazdagszik...kérdezd csak mennyit keresnek....
Az utolsót rosszul tudod!
Aki másnak vermet ás, az........................SÍRÁSÓ!
szegény ember mindig gőz....ha nincs lúd akkor sovány vigasz.....aki másnak vermet ás meggazdagszik.....
Hát...ti tudjátok, én nem tenném fel.
A Givi tele cuccal utassal tesztelve 220 km óra szerinti sebességnél semmi problémát nem okozott!
Osztán a lyuka miért nincs bedugva?
Thx Balázs!
Most valami kínaim van 48L-es és eddig jó....a Zoli féle tartó meg atombiztos
Ezen a dobozon nincs mit gondolkodni..el kell felejteni. Annyi jó és minőségi dobozt lehet találni használtan, nem is drágán hogy nem éri meg ilyennel kísérletezni.

Újonnan pedig egy moto detailes. alsókategóriás doboz is bőven 30k alatt van, ellenben az igazi minőségi darab.

Givi, Kappa, Hepco&Becker, Nonfango, Krauser, Shad és Moto detail az amiben érdemes gondolkodni.. Szerintem.
Én is ezen gondolkodom! :D
Eza sz....r siman letort a robirol 60-al varosban ugy hogy a platnibol tort ki a ful.En hagynam a fenebe.
a moto detailes jobb vétel sztem, vagy használt givi, kappa....

én nem raknék fel mást....

így se tartjuk be a seb.határt és súlykorlátot, nekem fontos, hogy stabil legyen és a társzerkezet is bírja évekig....van, aki használ mást....én inkább vettem használtban, de givit
Kellemes Karácsonyt!