Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Átmész a határon, utána a benzinkút után jobbra "Nickelsdorf" felé, ha jól emlékszem az 50-es út, az visz Bécs felé
A 10 napos osztrák matrica 4 euro, én ezen nem spórolnék.
Ha megyek az M1-en az osztrákokhoz Nickelsdorf fele, hol kell lejönnöm, hogy az osztrák részen már ne kelljen fizetnem? Egyébként a határtól rögtön fizetős az A4? Köszi
Nekem meg azt mondta, hogy "édes fiam most tanulj meg lankadt f...@l b@..ni, mert később nagy bajban leszel.
Netalán érdekelt vagy a dologban?
Csak éppen a mai lányok döntő hányada már 15 éves korában sem fog őszintén nyüszíteni
Te Maxxy, nemrég még robogóra cserélésen gondolkoztál, most meg tovább polírozod a Bandit? Így is elég csilivili már
Hát rozsdás nem is kéne :-)
Hello!
Még nem jött meg a cuccod, folyamatban van, vagy esetleg infó róla hol tart a dolog?
Jövő héten kész lesz az új kormányom, magadévá teheteted a magasítót. Még hosszú rozsdamentes csavarokat is kapsz hozzá.
Akkor vedd mán lé!
Simán.
Azt mondta a nagyapám, hogy fiam azt a nőt válaszd, aki az első behatolásnál felszisszen
Ott még később is lehet sikered
Észnél volt a nagyfater ....
Arról egy nőt kell megkérdezni!
Speciel ojrós az annyira nem szeressem.A sima .com-os ebay-en kínából free shippingel a felhajlós kitolós színeváltós 60 dodó magasságában van.Plusz minusz 10 dollár eladója válogatja.
Az biztos,hogy itthon sokkal drágábbak ezek a cuccok!
Zoli32!

Én agyalok valami fasza karokon,gondoltam a motorom színéhez/kóóóóóbász zsír szín/ passzolót,jb.30-40 öjróért! Normál méretűn agyalok/17cm/,persze nem tudom,hogy a rövidebb jó lenne-e?
Csak nem tudom,hogy rendeljem meg,mert még a büdös életben nem rendeltem az ebay-ről!
De mindenesetre tettszenek ezek a sportos dizájnos fékkar-kuplung karok!
Elég hosszúak a csövek?
Eleget.
Nekem is ez van.
Mennyit számít 2cm?
Nem én voltam a célszemély, de az én emelésem sima motormann terepmotoros webáruházból rendelt 20 milis emelővel történt, valami 4 ezer forint volt. Ippeg készül nekem egy custom kormány, így ha kell, nemsoká a tiéd lehet.
Szia,köszi a tippet,de sajnos az 1250-nél már nem sima index relé van..
Próbáltuk ezt a verziót is..
Szia,

Szerintem index relét is kell cserélned. pl: ilyenre
Te akarsz fékkart venni vagy valakire rádumálni?
Ha te akkor milyen kő rövid sima?
Esetleg kitolható gelhejlós?
Szín?