Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nade 3-nál?
1 Tipo 1 Bravo és egy punto?

Mondjuk a bravo iszákos volt.Mutter szerette...............visszasírta azóta is.
Akkor kifogtad)
Na jó volt két átégett hengerfejtömítésem................de ha valamit úgy használnak ahogy én ez benne van a pakliban..................és egyszer elcsaptam a saját talicskámat................az dühített.
10 év és lassan 200e kilómétere van olasz autóm.................Előtte is az volt meg mellette.Semmi dühítő..............
Olasz mentalitás, olasz összeszerelés, sok pici apró dühítő hiba. Ugyanaz mint az olasz autóknál.
Semmi baj nincs az olaszokkal.
A Ducatinak csak egyetlen baja van. Az, hogy olasz.....
Komolyan! Hirtelen nem találtam sűrű szövésű fekete szagelszívó szűrőt, így ez lett. Ha találok sűrűbbet. űtragasztom azt.
Télen okádék foltosak lettek, így átkentem evipassal meg kipolíroztam 1200-es vizes vászonnal. Állítólag krétapor + rongy aktivizálásával fényes is lenne, majd kirpóbálom egyszer.
Nagyon baró , nekem is kell egy ijen !
Ez igaz! Meg szerintem azon a Ducatin nincs is mit javítani...
Csak nem hinném, hogy ráfizetne az öreg
Azt láttam, az is király!
Enyém meg gázmotor légszűrő perforált lemeze. Horganyzott, nem is festettem, csak méretre vágtam, meghajlítottam két deszka között
és felraktam.
Miiii ?! Nálunk ennyiért már felniket is szintereznek ! Ez tényleg horror ár .Én a Tescóban kapható Rally keréktárcsa festéket és színtelen lakkot használok pl: bukócső, doboz és strapabíró felületet ad . Jó példa rá a dobozom, azon csúszott a hátulja a motornak a multkor, plussz még rajt feküdt a srác is aki fellökött, és ennyi súly ellenére maga a doboz anyaga szinte nem is lett karcos, tegnap már újra is fényeztem azt is .Már csak a bukócsövet kell rendbetennem és kész is újra a motorom . A kép csalós, mert az alja nem fehér, hanem sötétszürke, felül meg matt fekete .
A megfelelő légáteresztést biztosítja?
Jól néz ki .
A leömlőid miért olyan matt ezüst színű ? Gyakran dörzsölöd ?
Az enyémek fényes óarany színüek .
Itt talán látszik!
zöldi!

Az enyém sűrű szövésű fém hálóval van az elején! Előnye,hogy könnyen takatítható a bogaraktól is!
alabalazs!

Vagy ha már ott vagy Baján,akkor cseréld el a vasadat Matyibácsi Ducatijára! Az is piros!
Bicikli kosár?
Nem mondod!
Kösz mindenkinek, az érdem Istváné
Az már csak holnap. :)
A rács egy "precíziós" lemezollóval szétdarabolt biciklikosár.
A selyem szintert a Ten-Line KFt tette rá, de valami horror drága volt,(3 rugó, mosógéptetőt, régi givi platnikat ezresért szoktak) viszont ez az egy bevonat bírja rendesen a tapasztalataim szerint.
Grat!
Király!
Be hát!
A fehér és a fekete!
Zsír!
Szürke motoron talán még jobban is mutat feketére fújva. Mutathatnál egy nagytotált!