Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Évjárat?
Szia Daty!
Ahogy ígértem, itt vannak a képek.
Ha valaki tudja ennek a színkódját, azt megköszönném
Helló!

Valaki nem tud 600-as Banditra (2001-es) műszerfalat?Érdekelne veszettül, mert az enyémet "megölték". Dobok egy képet is:ilyenre lenne szükségem.
Ha tudtok vmit légyszi vagy ide vagy az e-mailomra szóljatok!
Előre is köszi
e-mail: rikogatos@freemail.hu
Szia!

Én kb.2 hónapja rendeltem Angliából, az ára is hasonló volt.
Hétfőn rendeltem pénteken itt volt.
Ha az itteni boltokat nézed akkor bőven megéri.
Így igaz. Megtaláltam a kulcsot. Ha egy motorról beszélünk. És mivel az utánam következő (ex)tulajdonos -mondjuk úgy- nem volt segítőkész (küldjem el neki a kulcsot majd ő odaadja, haha, na persze),ezért ezúton keresem szeretett banditám mostani tulajdonosát.A sikeres beazonosítás után küldöm a kulcsot. 06 húsz 5 6 három tizen4 45
Ja, a Wild magazinos Richarddal váltottunk pár levelet a témáról, ő is mesélte, hogy rossz úton simán belever a sárvédő a dudába.

BtW! Ma hívott a haverod szürke banditjának extulaja, hogy fűnyírás közben megtalálta a gyári pótkulcsot, elküldené.
Nekem volt 1100F-em is . Baromi gyenge futómúve van . A kanyarokba mások elmentek mellettem, miközben én úgy éreztem magam, mint aki épp hintalovat szelidít . Nagyjából olyan fék van azon a nehéz dögön, mint most a 105 kg-os endurómon . Tehát egy dugós uszóágyazású .Persze ereje volt, mint egy baromnak, csak néha gyorsan kell megállni .Egyszer ez nem jött össze, és megugrottam kicsit hátulról egy jó kis bömös szőkét a balcsi parton lámpánál .
Tükrös plexit szeretnék az XR 1000-hez.

Érdemes innét rendelni ?
Blue mirror színre gondoltam, ez olyan mint ezen a videón ?
Az irridium tükrös az milyen szín valójában ?
BOS nem jó? Ma tettek fel egy hirdetést a bandit.hu-ra. KArbon, TÜV, minden ami kell, 50-ért nem sok...
Üdv mindenkinek!Keresek használt Leo Vince dobot 1,2-re.Esetleg valaki tud segiteni?Előre is köszönöm!
Komplett vonat.
Mozdony
Sornégyes 30 éves motor= betegágy. Kivéve ha az utolsó tizenpár évet egy nagyon gondos tulajnál töltötte....A Dezsőét mondjuk meg merném venni.
Dípshitnek és a GSX1100 EF-et.
ha nekem írtad akkor de ......közúton mindenképp jobb a bajor...
De az legalább tetszik. Komplett futóműcserével meg már nem lenne rossz. Nehéz, legalább nem dobálják az úthibák
Szerintem nem kanyarodik jobban mint a 900-as.
Jah, értem. Nekem suzukiból a gsx1100f tetszett mindig, azzal a véllanyos szélvédővel.
az agyamba véstem
vonat.
Nem tudom. De maradok a félmillió FT körüli árkategóriában. Milliókat nem fogok tudni költeni motorra.. ha lenne is, inkább elmotoroznám azt a pénzt, mintsem konkrét motorra költsem

Még mindig tetszik a GSX1100 EF viszont lehet hogy egy endurót is ki kéne próbálni..

Olyan motor kell ami megfog, és akkor azt évekig tudom használni boldogan.. az xj csak egy gép
És az a 2.3-as szörny, az mi? Drag naked?
És ősszel mi lesz az XJ helyett, százezres FJR vagy beragadt új FA? (egy árban)
Te tudod.Én életem végéig maradok a barkaszoknál.
Hála az égnek csopper csak nincs köztük.
Előbb kéne egy 6 éves FJR 100+ ezer kilométerrel ennyi pénzért, mint ez a triumph, így törötten. Nem igazán jön be.
Meg nagyon bejön ez a kardán dolog is.. azon meg nincs.

A 1250FA meg jobban néz ki..