Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Pici segítséget szeretnék kérni.
'1250-es banditom van,és lecseréltem a gyári irányjelzőket ledes indexre.kaptam hozzá a boltban(Bázismotor)
index ellenállást ,oldalanként 1db.-ot.
Továbbra is gyorsan villogott.
Beszereltünk oldalanként 2db.ot,így sem jó.
Valakinek van tapasztalata,hogyan tudom kiküszöbölni a problémát?
Előre is köszi:Robogoo.
Basszátok meg! Valaki nézze már meg azt a szájbavert kuplung-fék karokat,akár az ebay.de-n,hogy melyiket érdemes megvenni esetleg?!
Csak annyi,hogy rámégy az ebay.de-re,oszt beírod,hogy Sutyuki Bandit 1250,és aztán már lehet is találni több változatot!
Hogy oldottad meg a kormány emelést?

Köszönöm Ádám
Zöldi!
Küldtem e-mailt. Gyors választ tudok kapni?
Milyen Bandittal?
Ditekkel vót mindenki!
Hát...így jártak.
Fúúújjj!
Dehogy nem!
Csak az asszony biciklizett, én meg kísértem!
Naná...................csak én nem vettem véletlen nagybandit mikor bekocogtam egy kisebbé.
Tényleg Nem olvastam elég figyelmesen, így akkor
Az ebey.uk-n láttam olyan szép szines kuplung-fékkar párokat 20-40 fontos áron,meg olaj tartály fedeleket,polírozott,"Bandit" felirattal! Itthon ilyesmit nem lehet kapni? Hol?
Nagy szellemek találkozása
Datynak is Ditekkje van, egyenlő küzdelem volt :)
Mindenki ditekkel volt. Elvileg egyenlő küzdelem.
Nagy Bandittal egy 50-es robogó ellen? Azt hittem kiélezettebb volt a verseny
Ettől függetlenül nem volt szép a kis gyíkoktól, hogy beszóltak
Persze kell hozzá egy jó "Ditek" is! Ezt én is szoktam csinyálni,én is "Ditekkel" !
Öreg ember nem vén ember!
Arra nem számítottak hogy rutin tapasztalat ki mögött áll...Fiatal suttyók.
Mellesleg az ebey.uk-n,beírva,hogy sutyuki bandit 1250,sok érdekes cuccot lehet találni! Én tegnap böngésztem,és találtam is pár érdekes megrendelni valót!
motobazsi!

Csak is kóbász zsír színű Banditot vegyél!
Hogy kapcsolódik a motor vásárlásod a nyílt napokhoz? Elsőre azt hittem, új gépet szeretnél venni, ahol csak arra kell figyelned, hogy olyat vegyél, amilyet szeretnél.
A használt motoroknál vannak szempontok, amiket érdemes megnézni, mielőtt valaki keze alól megveszi a tökéletesnek mondott gépet, de annak meg nincs köze a nyílt napokhoz.
A pénz részét értem, ehhez gratulálok!

Szóval?
Nemmindegy melyiket.
Sziasztok! Vannak most nyílt napok a Suzukinál: http://minu.me/-bikedays és a gyűjtögetésem beért, összejött a pénz egy vasra. A régi vágyam egy Bandit, voltam is kint kipróbálni. Abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy mikre kell figyelnem a használat során, milyen típushibák vannak, miket tapasztaltatok? Mert úgy tűnik, jövő héten megveszem a gépet. Köszi
Mitakarsz azzal a ditekkel?Nemmegy a mamut?
Csak, hogy megmozduljon a topic.
Vasárnap, Aggteleki szerpentin, Aprilia DiTech, 50ccm.
Öltözök, bukót veszek.
Elhúz egész lassan mellettem 2 ugyan ilyen robberrel két fiatal srác, kb 13-14 évesek lehettek.
Megjegyzés, hogy én is halljam:
"Remélem erre jön a vén fasz is."
Elindulok, tüntetően bevárnak egymás mellett, és amikor mögéjük érkezek, nyélgáz.
Mentem utánuk, megvártam, amíg elérik a határukat, utána kilőttem mögűlük, és a szerpentin aljáig rájuk vertem vagy 500 métert.
Ott bevártam őket.
Elmentek mellettem, de már ujj feltartással jelezték, hogy bocs, de alábecsültek az ősz szakállam miatt!
Szóval, úgy gondolták, hogy aznap szopatnak egy jót, de visszanyalt a fagyi, és szoptak egy jót.
Köszi!