Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz
Bandit.hu, Karesz admint keresd meg, Ő épített már elég sok motorra, profi a csávó.
Már rider 25 küldte azért köszi
A proptech a jó ötlet.
Számtalan gépre építenek fokozatkijelzőt.
CB-1 oldalon vagyok csak ritkán válaszolnak és egy cimborám ajánlotta hogy itt sokan mondtok okosságokat mint pl: zöldi és ezért gondoltam megkérdezem
Simán kérdezhetsz...............nem az volt az értetlenségem oka............csak kábé annyi lehet a válasz mintha én kérdezném a fokozatkijelző fokozatonkénti ellenállását triumph streeten.
De nyugodtan..............tényleg hátha valaki pro CB-1-en fokozatkijelző ügyben.
Zoli 32 Csak egy kérdés volt bocs hogy megmertem kérdezni
Szia,

Nézd meg a prop tech nél, ha lehet rá tenni akkor ők tuti megoldják neked. E-mail-re is válaszolnak, kérdezd őket nyugodtan.
Bandit fórumban? ? ? ?
sziasztok lenne egy kérdésem tudnátok segíteni ?
Szeretnék sebesség fokozat mérőt a cb-1-emre azt hallottam ha van gyári kimenete egy asszem 4 eres kábel akkor lehet rá szerelni Mi a véleményetek ?
Rakott már fel valaki cb-1-re ?
Várom a hozzászólásokat
Mi újság a motorral? Van rá érdeklődő?
Szeptember a legjobb...tavaly is akkor még fürödtünk egy napot a tengerben miközben motorozni is jót lehetett már...
Horvátba mindig Szeptember első heteiben szoktunk menni! A víz nagyon jó,és az idő is,főleg ha lementek Dalmáciába! Nekünk eddig mindig bejött!
Azért Montenegró sem kutya! Olcsóbb,uszkve a fele,és gyönyörű tájak vannak arra felé is! Bosznián keresztül mondjuk Szarajevo felé a Neretva völgyén lefelé,Dubrovnik érintésével,onnan át Montenegróba,majd Kotori öböl,Budva,stb! Visszafelé pedig a Tara völgyön keresztül Szerbián át haza! Na ezt én már párszor megcsináltam,és melegen ajánlom!
Akkor menjünk októberben.
Van egy eladó új Roleff bőrruhám. 58-as méret, és akciósan 79900-ért megmérem ha valakinek esetleg kell innen.
Banditra nem túl autentikus , mert púpos de hátha valakinek ennyiért mégis. Vagy valakinek a valakijének, vagy valami vagy bármi
Tengerre nyáron motorral nem mennék, az most jó vagy erősen nyár végén mikor SENKI nincs az utakon még. Tavaly is októberben voltunk lenn és husvétkor. A két időpont között a részemről a hegyeket részesítem előnyben vagyis osztrákia, svájc, olasz
Sehol nem megyünk pályán!
Se itt, se kint!
Elején itthon is pályán mentek?
Hát ezzel sajnos ne tudok vitatkozni!

Most lemosom szombat estére hótt zsuva lesz.Felesleges küzdelem.
Majd jövő hét végén az egészet eccerre megpuceválom.
Szervezzük meg szeptember elejére, és menjünk le mégy egyszer, de akkor már együtt!
Azt hiszed, tenger vízzel jobb lesz lemosni?
Pontosan 25 mm-rel!
Mi a véleményetek a 10mm-rel növelt kutyacsont mennyivel csökkentheti az ülésmagasságot? 20-25mm?
Ez jó... eddig 3 banda megy a tengerre, kb egy helyre is megyünk, mégse együtt
Én le se mosom.