Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Enyém is!
Hát azt én még jobban tudok mint Te 10 perce kapott új olajat a jószág, készen áll a 4 napos tengerpartra
Köszi az infót, azt hittem ezek drágább dolgok, tükröt találtam 4e-ért újat, a markolaton meg még gondolkodok :)
Én meg egy Pécs környéki kék Banditot 1,2-ért
Hétvégéig ne add el.
Egy párat én is!
Ha kell valakinek vadonat új 1250-es Bandi 2.1mil-ért tudok egyet
A markolatból inkább u.gy, 10e körül van a gyári pár.
Sziasztok!

Nemrég került birtokomba egy várva-várt 2001-es kis bandita, tudnátok segíteni kitől/hol lehetne hozzá szerezni egy jobb oldali tükröt karral együtt, esetleg újszerű gyári markolatokat?
Bocs, K7!
Zöldi!
Kuplung és fékkar kellene, meg egy kuplung kapcsoló!
Nem muszály gyári, jóáras legyen!
GSF 650 SA K6
üdv!
a szervízkönyv szerint API SF 10W/40 olaj kell bele. én eddig a Castrolt és a Q8 olajakat próbáltam de van aki a Motul-ra esküszik...
ha 1.2-es a fater gépe akkor az olajmennyiség 3500ml szűrő cserével.
Ezt sem bírtam, hát még a vasat!
Basszus!
Hogy találtad ki, hogy középállványom csináltam?
Sziasztok!
Egy gyors kérdésem lenne.Édesapámnak van egy 2004-es Banditja és olajat kéne cserélni.Milyen viszkozitású kell bele?Illetve mit ajánlanátok?

Válaszotok előre is köszi!
A fizikáját értem, de nekem mégis könnyebb oldasztenderen :D
Nem jó úgy,oldalsztenderen még jobban feszül a rugó,nagyobb erővel feszíti a rugótányért...így nehezebb elfordítani.Rá kell tenni a gyári hosszabbítót úgy nincs gond.
Nekem simán tenyérközéppel megy. Azért vana hosszabbító a szerszámkészletben. Ha, és ne középállvony csináld, hanem oldalsztenderen, úgy könnyebb
Visszafelé már könnyebb ha még sem bírsz vele akkor jöhetsz velem vasat szerelni és itt megerősödöl...
Flexel zsírkutya.
Na halljátok!
Ezt a teleszkóp állítást kire méretezték?
Svájci Négerre?
Kitoldottam vagy 30 centi csővel, úgy is alig bírtam feltekerni a hetedikre!
De hogy onnét hogy fogom vissza spanolni négyesre, ha hazajöttünk....
Köszönöm a segitséget elöre is a hétvégén nekiállok ha elakadok irok majd iddig is köszi mindent üdv
Na ezt még nem kérdeztem meg tőle, de pótolom!