Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szétkaptuk a Bódis dobomat, kiváncsi voltam mi van belül
egyszerű üveggyapot szerű anyaggal volt megtömve, ami szarrá volt égve és nedves volt. /kondenz víz?/
tömésnek szerváltam krosszosok által használt azbeszt gyapotot.
hogyan tömjem meg hogy szép hangja legyen? nem kell hogy hangos legyen csak ha nagyon húzom neki! szerintetek?
Ez szép...kéne... csak azt a "chopperes" valamit letörném azonnal az elsö sárvédöröl...
Sziasztok!
Ismét a segítségeteket kérném!
Hol tudnék a 650-es banditra a középső dob és a végdob összekötő csöve közé tömítést venni olcsón?!
Én lebeszélném az 1,2-ről...szerintem egy idő után kicsi lesz.Nézzen inkább B-King-et!
Ja, ezt elfelejtettem !
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_s_bandit-565
2469
Pl ez érdekelné .
Nem-e ismerős valakinek ?
Helló !
Egy barátom Banditot venne 1 misi körül .
Valaki esetleg tudna ajánlani eladót, amit ismer, és megbízható állapotúnak is tart ?
Természetesen 1,2-est, mert a barátom nem kis darab .
ELADÓ
NOLAN N84 N-Com "XS" méret
20.000.-
302215963
Akkor legközelebb kiírhatjuk ide?
Nem titkos :D
mostmár én is :)
Hali

Megmaradt egy pár arany "SUZUKI" és "Bandit" matrica, akit érdekel anyagárban viheti!(2000FT)
Méretek: 2,5X17,5cm ill. 2,3X18,5cm
Én tudom, csak nem tudom, hogy publikus-e.
Írj neki üzentet, jelentkezni fog.
Írj neki ide: motoralkatresz@gmail.com és megadja priviben!
Zöldi telo számát nem tugya valaki ? "ha publikus "
Ha esetleg érdekel valakit:
" Motorosok !
2012 Április 21-én SUZUKI nyílt napot tartunk a RODEO RIDE 34 kecskeméti üzletében. A nyílt napot egy óriási MEGATESZTTEL kötjük össze. A SUZUKI 2012-es vadi új GSXR1000 L2-es és a DL650AL2 modelleken felül a következő SUZUKIK kipróbálására is lehetőségetek nyílik:
-GSF1250SAL2 Bandit
-GSR750 L1
-GSX650FAL2
-GSXR600L1
- GSXR750L1
- VL800L2
- UX125L2"
2001-es 600 banditra keresnék hasidomot. Ha esetleg van valakinek jelentkezzen legyen kedves.
De nem kopik :D
Az csúszik.
Zsír :)
Nakedre való plexie ,valakinek nics elfekvőba, occoér ?
Miért nem javíttattad meg a régit?.......hol volt a luk?....gond nélkül javítható...
szevasztok!
hamár gumi akkor én is elmondom: hátsó kerékre kaptam 1 defektet múlt héten. nagy fémdarab állt bele, gumi kuka. sikerült szereznem egy jó állapotú BT021-et majdnem ingyért, ma elhoztam a gumistól és felraktam a kereket. feljöttem átöltözni hogy majd megyek egy "rohadtat". leveszem sztenderről a motor és tök lapos a hátulja
azt hittem a guta üt meg! most miért szivat engem a jóisten?!
Jó! Én lemaradtam róla, mert nem vót píz és fontosabb volt a lánc.
Milyen is az a Road Attack?