Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia dodi1! vanyeknek írta.
Szia totokalmi a 36145 nekem irtad ?
Szia totokalmi a 36145 nekem irtad ?
Elárulod mennyibe került?
Szia totokalmi a 36145 nekem irtad ?
Kakasdi bontóba ma vettem egy vadonat újat. Azért köszi
én mostanában nagyon jókat hallok a Bizol olajakról. állítólag könyebben jár vele a váltó és csökken a motor "zaj" is.
a következő olajcserénél kipróbálom és majd mondok véleményt.
szia nekem van 1 de 1.2-esre való nemtom eggyeznek e a felfogatási pontok...
nincs vkinek elfekvőben plexire szerelhető szélterelő, magasító vagy vmi kiegészítő?
Bocsánat néztem a adat lapod és látom nem arra a kis plexire gondoltál ami nekem van
Nekem van Mondj egy árat és tied
KIss plexi-e nics valakinek elfekvöbe, ocsoér !?:)
Hallani kell! Az Ikarus fóbia az váltó gond :-)
jogos! és hát no comment.....:S
Ezt én is aláírom!
Igen, 67 a közigazgatási határ!
Én a 600-ba speciel Repsolt használtam fél szintetikust,bőven jó volt,és nem drága! Persze jó a Motul is, kicsit drágább! De egy biztos! A rész szintetikus bőven elég bele!
Rutinos banditások , milyen olajat érdemes a 600-asba tenni
ami jó , a váltonak is , és a motornak is ?
Nem tud valaki egy 1250-es Bandi gyári kipuffogót eladót?
Hát a Sirály az egyidős Derecskével .Amúgy olvastam már régebben itt a váltó dolgairól és minden félét írtak róla.Nagyon nem izgat a dolog mert szépen vált, nem csattan meg ilyesmi.Ha meg baja lesz megcsinálom.Csak levettem a gencsit és már taknyolták valamikor.Tengely irányba vagy 3-4 mm-t el tud moccanni és ez az ami nem tetszik.Amúgy is kis felületen érintkezik a másik fogaskerékkel, és a ferde fogazás miatt gondolom el tudja nyomni a tengelyét a generátornak.Olyan mintha át tudna ugrani a fogaskerék, bár ez a fogakon nem látszik.De a hang egyértelműen a generátor felől érkezik
daty!

Két lehetőség van! Vagy meg tudnak fogni vagy nem! Inkább nem! Éppen ezért ha fotóznak és nem tud értékelhető képet produkálni,akkor kinyalhatja a seggemet! Ha véletlen mégis megállít,akkor sorry,lecsúszott a lakat! Legfeljebb megbüntet,mert eltakarta egy lecsúszott lakat a rendszámot! Annyit azért megér,mert még mindig jobb,ha ezért büntetnek,mint egy jókora sebesség túllépésért!
Én azért elmondhatom,hogy eddig 2x léptem rendőr elől,és eddig sikerült,mondjuk kevés esélyük volt! Én mondjuk a hőállós zsírral bekent falevélre esküszöm,amit a rendszámra tapasztok!Eddig bevált,már 3 éve használom!
btibor!

Legtöbbször autóból mérnek! Na ott nem fordítod meg a kamerát barátom! Álványon igen,de azt azért ki lehet szúrni!
Ha a link nem müködik akkor a topic keresöjébe gépeld be : váltóprobléma. Ès olvasgasd a kommenteket.
váltó prébléma?

Ha szerencséd van akkor ez csak "egyéb" kategória.
Majd jönnek a nagy bandit szakértők és elmondják neked mi lehet a baja. Én kisbandital járok és a nagyról nincs tapasztalatom. Látom Derecskei vagy? Minden héten keresztüldöngetek rajta útban haza majd munkahelyre vissza. Még fagyizni is meg szoktam állni néha illetve sirályba is be szoktam menni.
max. ha 2-vel mész lassabban. nekem ez 30e-be fájt.