Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fő kéne rakni nekem is egy házi magasítót.
Persze...nakd FJR! Mi kéne még te öntelt disznó
Bocs 15cm-rel magasabbra-ha így érthető..
Nekem a magas plekóval+kiegészítő plekóval a sisak legtetejét súrolja néha egy két bogár,mondom néha-sztem akkor nyújtózkodom...ja és 187 vagyok és nem kg Viszont,hogy a plekó elleneseknek is legyen igaza: nyáron városban megdöglök mögötte.Ezért jó haver új cbf 1000-se azon állítható a plekó,mellesleg azon is cserélni kellett 15cm-es túra plekóra,de ott már nem kellett pluszba a kiegészítő magasító.188CM-es a csávó és a sisak teteje sem lesz bogaras....persze magas állásban van a plekó.
Ezt majd én is le akarom tesztelni, ha egyszer úgy vagyunk , elkérem a eddig etalonnak számító Puig plexis FJR-t, kíváncsi vagyok, hátul is olyan lájtos-e, mint elöl. MErt ha nem, akkor veszek megint nakedet legközelebb is.
Mennyire egyéni a dolog. A párom a DL-en panaszkodott, hogy rángatja a bukóját a szél.
Kinek, ami tetszik.
alapvetően engem annyira nem zavar a szél, csupaszon hozzászoktam, a robesznál az a gáz, h a pleko pont a fejemre tolja a szelet és kvára dübörög.....ennél a csupasz bandi is jobb....
Össze ne vesszetek egy ilyen fejetlen témán. Azt hittem,h rosszul látok.
"Persze, nàlad lehet, hogy ott kezdődik! Nem szeretem az ilyen nagykèpű kijelentèseket "

Nwm naygképűség, ezekkel mentem, vayg tesztúton, vagy a haverokéval. A deauville meg kb annyi pénz, mint egy bandi. Azokon nem fújt a szél. Ja az R1200Rt-n sem, ott csak 5 centi pleximagasság hiányzott.

"A hozzàszòlàsokbòl mèg mindig az derül ki ,hogy akinek fejidomos banditja van az elègedett vele, legfeljebb a magassàgàhoz illő plekòt tesz fel."

Hatovább olvasol, nem ez derül ki egyértelműen.
Kihangsúlyoztam minden hozzászólásomban, hogy számomra az idomos bandit semmi szélvédelmet nem jelent a kopaszomhoz képest. Ettől másnak lehet jó, pl a rókaszemű (nördöknek K1-K5 1200S) nekem még jobban is tetszik, de mindig nakedjeim voltak, ezt szeretem.
Majd ha a bandi elmegy nyugdíjba úgy 10-12 év múlva, veszek egy használt fjr-t.
Písz
Megköszönöm!

És a tesztlehetőséget is, azóta ET-kel álmodom ;)
A darázsgarázs tuti hely
Jobbulást neked! Szólj anyának, hogy ápoljon!
Tudom szubjektív, de sztem ritka ronda egy motor, persze nem ez a téma, de akkor is...
megelőztél!
BANDIT 650 K5 Eladó vigyétek vegyétek kínálgassátok :) Alkudni kötelező
Ven erre a témára egy mondás: LÉGY FÉRFI,KÜZDJ A SZÉLLEL!
midland-nél vettem és touratech márkájú.Bár a plexi részét a régi túra plexiből vágtam ki és csavaroztam rá.Rápróbáltam a Banditra is de valamiért nem olyan jó.Meg elég furin is néz ki
Üdv mindenkinek, én eddig csak olvasgattam, de plexi témához hozzászólok. Nekem egy 650S gép van, én 195cm magas vagyok, semmi szélvédelmi nincs nekem... vettem hozzá MRA túraplexit, alig lett jobb (kicsit íveltebb a teteje mint a gyári) talán a vario plexi lehetne jobb ott a kis résszel még lehetne játszani. Most kb vállmagasságba nyomja a menetszelet, így már viszonylag kibírható.
Hát igen...csak úgy nem tapad annyira!
Minek?
Hogy letépjen a szél a motorról?
Így legalább nem kell plexi magasító meg ilyesmi!
ilyen kiegészítő lerakható leszedhetőt hol lehet szerezni?
Hehe ez k.rva jó
Itt beszélgetünk a motorozásról közben meg itthon fexem és szedem a lázcsillapítót
Én a TDM-en így oldottam meg a szél problémát, amíg meg volt.Hosszú túrán világbajnok volt.Ha nem kellett meg egyszerűen levettem.Nem feltétlenül a legszebb de
Ha leereszted mindkét kereket nyersz legalább 5-6 centit magasságban.
Régi kamionostrükk de mindíg beválik.
Magasabbra kellett volna nőni..