Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy elég kövér road attackom előre 8 ezerért. Használtgumis múltam utolsó morzsája :D
Amúgy gumiárban nem vagyok valami erős, lassan is jön meg.


Én így karistoltam össze-vissza az idom alját. De most már leszarom, ahol anyagfelesleg van, ott majd elkopik

A gumikat, hiába jobb az áruk mint sok más helyen, egyelőre sokkalom (mármint most kiadni érte ennyi pénzt) De a kérdés továbbra is foglalkoztat.. jobb előre félni mint majd akkor megijedni amikor le lett járva az abroncs.

Használt sport előre meg használt túra hátra kombináció se lenne ellenemre.. mondjuk úgy 25 körül
Hát döntöttem, aztán jött a skccccccc hang a lábtartótól, aztán éreztem, hogy váltáskor valami olyan fura szúrós, aztán megláttam, hogy leért a váltókar is, és kicsit visszahajlott a feje
A váltókar tapadós gumival? Azt, hogy csináltad?
Tavalyi gumiknak semmi baja. Nekem volt már fent 6 éves Power elöl, nagyon csodásan tapadt,még a váltókart is elhajtottam vele.
Tjékoztató jelleggel: 120-160 -ban most 63 a pr2 párja. Ebből a hátsó 36.5. Viszont sima PR van 31-ért(nekem most az van fent), ez mind 2011-12-es gumi. A 150/70-es árak valahol ugyanitt lehetnek, nincs nálam a lista. Ezek is elég szar árak, ha már ki kell adni,de ami a leggázabb, a 10 collos robogókerekeimre a legolcsóbb vee rubbber gumi a gumakernél 14e párban(az egy FOS, a simson elforgatta vizesen kettőben gázra), a hejdenau legolcsóbb változata meg 16. Egy 50 e ért vett motorral :DDDD
Lehet hogy azért akciós mert tavalyi készlet...
Az excel táblában van benne, hogy 2011. De valóban, ott van a honlapjukon, hogy akció..

Ja, és kösz
Ezt nem néztem. Talán ezen a linken nézd meg: link
Ha ott is megtalálod azért 1 csörgést megér. Szerintem.
Talán még Zöldi!?
De hogy jobban megnézem, az van odaírva, hogy 2011-es árlista
30e.De én 4 éve kezdtem.
Nöm.........bassza csőröm hogy nem 100%.
Ugyanígy voltam a vezérműláncfeszítővel.
Mindenki mondta hogy 1000 év +1 nap míg bekrepál.
De akkoris volt egy 5 másodperc mikor kopogott egy 20-30at.
Idegesített.
Már nem teszi.
Hát PR2-őt szeretnék, az itt drága.. viszont BT 45 olcsóbb mint 1 éve a GS-re volt.. Még a végén elcsábulok
Ja.
Bár nem.
Vicces..............a posta volt annyi mint a virgács.De még így is 60-ból ittvan.
Ha az a nyüves lengyel postacég elhozza.
Ha nem megyek bózótvágózok Sarasotában is meg lengyelországban is.
Engem meg motorfüggőnek....Az idén elérem a bűvös 100-ast.
Csak 1 ötlet. Nézz fel az RMC honlapjára! Nem olyan rég olvastam hogy a gumikat akciózzák.
igy igaz,de Zoli szereti a kihivásokat
RR virgácsból kijött volna egy túra?
Egyiket se csinálja.
Nem is piszkálom.
Csak kivágom a fenébe.
Naolyan nemlessz.
3 a max...............slussz.Esetleg növelt űrtartalommal.
Nem húz,nem imbolyog,nem szivárog,nem piszkáljuk!
Annyira olcsó volt az a 600 RR virgács hogy nem volt pofám otthagyni.
Lehet megszívom de akkoris.
A család ebayfüggőnek hív.
Meg egy + hengert........
Nemegészen.
Az enyhén hajlott az enyhén hajlott marad még suzukiéknál is ha nem nyúlnak hozzá.
Ne bonyolítsd az életed!