Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hja, ez is mutatos.
Jövőre meg leszek hivatalosan is öregedve.Így lehet benevezek egy ilyenre.
Az igaz,na jó csak téged hecceltelek
Az kérem macho viselkedés.

Igazi férfi nem bújik.

Pofával állja a szelet.
Nem fáj csak plexi nélküli gépet venni...
Akkó mé fály ha más át akarja drágán iratni?

Záróelben megjegyzem az én regadóm olcsóbb volt
Dehogy, nekem csak a félidomos mocik jönnek be félek a széltől,még a végén lefúj ,pedig a BK-motorja meg futóműve és féke tényleg KIRÁLY....dehát plexi nélkül nem élet az élet
Ja, és az sem mindegy, hogy 250 km helyett max 60 km-ről hoztuk .
Akarsz mostanában B kinget?
Ez tényleg rablás.....
Szép.
Akkor oké annak még jó
A bizbasz az elején nem csoda hogy rajt van ! Ugyanis kiderült, a gazdája a Rózsa dombon lakik, a garázsban bent figyel az új Harley, és az extrákért plussz 400000 ft-ot kérne .
Helyette elhoztuk ezt most 800000 ft-ért .
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Ez csak tanuló motornak kell !
Van amit remélhetünk azért az EUtól.
Mármint azt, hogy nem a hivatalnak(vádlónak) kell bizonyítani hanem az ügyfélnek(vádlottnak), ezt a fordított bizonyítást kaszálják el....legalábbis úgy fest az előzetes hírek szerint, kivitték strasbourgba az ügyet
Hm?
Marad a szlovák rendszám....az új bizonyítási ügyet az eu-ban elkaszálják, már volt róla hír....
A B-king átírási költsége 131E ft most! Hihetetlen... én is nézegetem őket, de ez már tényleg rablás
1.25M-ért Eladom a 1250-es Bandimat. Az sok neki? 2007-es ABS-es
valahol olvastam,hogy vízbe áztatják és ugy jobb vele dolgozni,nem száll a porja ill.jobban megtudják tömni vele a kipufogót mint szárazon,majd fellógatva kifolyik a víz és megszárad,mondjuk nem egy nap alatt,de szerintem rá lehet segíteni valami szárító "berendezéssel"
hogy a hangja milyen lesz azt meg majd kiderül
Zöldi majd megmondja a tuti,tő tud szerezni is.
Sziasztok segítséget szeretnék kérni. Szelephézag beállítás előtt állok és szeretném megkérdezni milyen lapkát ajánlotok ha cserélni kel. És menyiért lehet beszerezni?
Ha valóban azbesztgyapot akkor nagyon vigyázz. Kizárólag szabad térben és szájmaszkban dolgozz vele mert belélegezve erősen rákkeltő anyag. Évekkel ezelőtt betiltottak mindenféle azbeszttartalmú anyagot és a hulladékait veszélyes hulladékként kell kezelni. Szerintem erősen ki kell tömni vele.