Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még valami. Olyanoktól érdekelne a hozzászólás, akinek vagy 400-as vagy 600-as van. Mire lehet számítani egy használtmotor vásárlásnál költségben. Jellemző hibák meg ilyenek érdekelnek.
Egyébként az első levelem sztem kifogástalan volt mint esztétikailag mind helyesírásilag. Szóval légyszi kíméljetek h vegyek 1000-t meg hasonlók. Olvasd el az első levelem. Keret: 500.000Ft Mindennapi használatra kellene, nem vagánykodni a haverok előtt. Abból már kinőttem.. PEACE:)

Végül: Látom csomy írtál közben de ezt azért beszúrom.
Nem volt lehurrogás. A srácok kicsit intenzíven reagálnak.
Nincs mit felszívni rajta.

A 250-400 vonal eléggé problémás technikai szempontból. Klasszisokkal megbízhatóbb egy GS500. A fogyasztási adatokról nem tudok mit mondani.
Nekem volt 250esem, az 4,5et evett, most az 1250 5,5et.
Az is komoly volt, hogy ha bírsz a jobb kezeddel, akkor az 1250 sem túl nagy, bár az 500e-be nem fér bele.

A későbbi szerelések, és bosszankodások elkerülése érdekében a GS500at, vagy ha kicsit jobban bírja a tárca, akkor Bandit 600at javaslok. A használt motor árakkal megint nem vagyok tisztában.
Köszi, nem igazán ezekre a hozzászólásokra számítottam. 33 éves vagyok most egy 50-es Di-Techem van és motoroztam már töbféle "nagymotorral" de hosszabtávú kapcsolatom nincs velük. Ez a 2 fazon érdekel. Ha segítetek megköszönöm, ha meg itt lehurrogtok akkor továbbállok, nekem ez nem igazán hiányzik. Rajtatok múlik. Köszi.
Ha már a fogyasztása nem tetszett neki az minimum 200 kilométert jelent

A 600-as nem egy vérmes jószág, szerintem simán lehet ott kezdeni
Hát ha a "250-es Bandittal volt már szerencsém 2xis" neked tapasztalat.
Bár én inkább az 1250-es banditot ajánlom mert kezes.
És ha az embernek van önkontrollja....................
Ha már van tapasztalatod 250-es Bandittal, akkor simán vegyél egy 600-ast mert nem okozhat majd gondot.
Sziasztok!
Motorvásárlás előtt állok és érdekelne néhány vélemény.
Suzuki GS500 És 400-as Bandit között vacilálok.
A keret kb fél milla lenne.
Ezért 2000 utáni GS-t és kb 98 körüli Banditot kapnék.
A kérdésem az lenne, hogy egy 400-as Banditnak mennyi a fogyasztása normális használat mellett? Ugyanez érdekelne 600-as esetében is. A GS-t azt tudom, tudom azt is hogy kezdőmotornak mindenki azt ajánlja, de nekem ez a 4 hengeres verzió jobban tetszik.
250-es Bandittal volt már szerencsém 2xis, de annak a fogyasztása nem győzött meg, viszont teljesítményben szépen hozta amit elvártam tőle. 250-et nem akarok. Vagy 400 vagy 500 vagy 600.
Lesznek még további kérdéseim is, de nem egyben akarom zúdítani.
Előre is köszi:)
Ja..... kéne bele egy kis felső kenő adalék.....
Olyan mintha kicsit erőtlen lenne a motor
Ja, a balhé úgy is akkor kezdődik mikor a másik visszaüt
Különben is minek veszekedni, amikor verekedni is lehet.....
Mentve a kedvencekhez :D
Szia, van egy ismerősőm akinek ilyen gèpe van , ès àrulja. Keresd a cbf250 fórumban Zee-t. Igaz nem pest megye, de nincs messze (Esztergom)
Szó sincs összeveszèsről , a vitàt is direkt idèzőjelesre ìrtam
Az Fjr nekem is nagy kedvencem, bàr mèg nem volt alkalmam kipróbàlni. Talàn jobb is, lehet utàna cserèn gondolkodnèk. Bààr, ha az ùj àràt nèzzük, nem biztos, hogy 2x jobb a Banditnàl
Mindenesetre, legalàbb az Fjr-ben egyetèrtünk
Sziasztok !
Mindenkinek kellemes ünnepeket és jó locsolkodást kívánok !

Szeretnék tőletek segítséget kérni. Honda
cbf250-es motoron van e lehetőség az un. "Kutyacsont" cseréjével az ülés magasságot állítani ill, van e rajta ilyen?A barátnőm most vizsgázik és ezt a típust néztük ki neki kezdő motornak,volt is egy próba már, de sajnos egy kicsit magas és instabil neki nem ér le rendesen a lába és fél hogy elborul. A motor megtekintése során elfelejtettem megnézni hogy van e erre lehetőség ezért kérek mindenkit aki tud segítsen nekem ebben és ha lehetne egy képet mellékelni róla .Előre is köszönöm a segítségeteket !Esetleg ha valakinek van eladó ilyen típusa az jelezze,elsősorban Pest-megye jöhet szóba.Várom megtisztelő válaszotokat !
Nekem vario túraplexim van.Leszedtem róla az állítható kis plexit,mert csak bogárfogónak volt jó.
Király Várom .
Pedig a lámpái elbűvölőek.
Ok! Szervezem.
Adj Isten Terveződik a túra ? Voltam egy másikon azután amikor mi mentünk nagyon király volt az is . De várom ezt a Szlovákos kiruccanást is
Plekóval jobb
Zöldibike!
Ritka elfuseráltan néz ki idom nélkül az FJR